Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Сертифікат безпеки

Для обміну інформацією з Вашим комп’ютером Portmone.com застосовує промисловий стандарт SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії (довжина ключа 256 біт). При цьому сеансові (разові) ключі шифрування генеруються на базі сертифікату безпеки нашого веб-серверу. Цей сертифікат завірено міжнародним сертифікаційним агентством GeoTrust, якому за замовчуванням довіряють браузери Microsoft Internet Explorer і Netscape Navigator.

Детальніше про використовуваний нами сертифікат безпеки ви можете дізнатись двічі клікнувши на замочок, що відображається на захищених сторінках Portmone.com в правому нижньому кутку Вашого браузера.

Ви передаєте номер своєї картки тільки один раз — для її реєстрації. При реєстрації ви присвоюєте картці свій синонім — ім’я, яке будете використовувати в подальшому для оплати. Навіть у випадку, якщо синонім Вашої картки став відомий зловмисникам, він не може бути використаний ними ні в системі Portmone.com, ні в інших магазинах.