Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Книжки видавництва #книголав з’явилися в каталозі Portmone.com (22.04.2019)

22 квітня

Відтепер книжки видавництва #книголав можна придбати через платіжну систему Portmone.com. Отримувати якісну літературу українцям стане ще зручніше.

#книголав – українське видавництво, яке здійснює переклади світових бестселерів та співпрацює із топовими українськими авторами. Від початку роботи видавництва його книжки очолюють рейтинги продажів та стають хітами українського ринку. Видавництво публікує літературу в таких напрямках: дитяча, художня та нон-фікшн.

#книголав став першим серед українських видавництв, яке представлено на сайті Portmone.com. Наразі до продажу доступні 33 книжки, асортимент буде поступово доповнюватись. Ознайомитись із переліком продукції #книголав та зробити замовлення можна за посиланням. Доставка виконується протягом 3-х робочих днів після оплати Новою поштою за рахунок покупця.

Вже на сайті Portmone.com представлені такі українські бестселери: неймовірні історії про відомих жінок «Казки на ніч для дівчат-бунтарок», захоплива «Книга-мандрівка. Україна», книжка про найпопулярнішу у світі гру «Футбол», історія за мотивами відомого серіалу «Школа» – «Щоденник Лоли» та ще багато цікавинок.