Кількість оплат за послуги Київоблгазу через інтернет безперервно зростає (24.01.2013)

2013-01-24

Кількість оплат за послуги Київоблгазу через інтернет безперервно зростає

За підсумками 2012 року кількість людей, які оплатили свої рахунки за газ через інтернет, стрімко збільшилася.

Так, кількість оплачуваних через Portmone.com рахунків компанії Київоблгазу постійно зростає, і зараз становить понад 1,5 тисяч щомісяця.

Більше того, спостерігається 30-ти % ріст он-лайн платежів на користь Київоблгазу щомісяця.

Послуга оплати через інтернет досить популярна серед людей, у яких є будинок або заміський котедж в області, а працюють вони в Києві. Перевагами таких оплат є зручність і простота, швидкість зарахування коштів, а також робота сервісу Portmone.com цілодобово. Тепер для працюючих в столиці людей немає потреби витрачати свій робочий час на черги в пунктах прийому платежів в місцях їх проживання.

Вагомим плюсом при оплаті рахунків через інтернет безсумнівно є відсутність комісії за платежі та можливість отримання паперової квитанції поштою, що підтверджує виконання оплати.

Для того, щоб стимулювати своєчасні оплати рахунків за газ, Portmone.com повертає 2% від суми всім клієнтам, що оплатили рахунки від Київоблгаз, на сайті www.portmone.com.ua, картою Delta-Portmone.com. Детальніше тут.

Спільні зусилля Київоблгазу і Portmone.com спрямовані на розвиток в Україні сучасних, інноваційних технологій оплати рахунків.