SUNNET

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Також сплачують послуги

Користувачам сервісу Portmone.com доступна оплата передплати Мегого картками Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР. Поповнити баланс можна в будь-який час доби в режимі онлайн. Єдина умова – наявність грошових коштів на залишку банківської картки.

Як оплатити Sunnet онлайн?

Приймання платежів на користь даного ТБ-провайдера доступне як анонімним, так і авторизованим користувачам системи. Щоб оплатити передплату Megogo потрібно:

  1. Відкрити розділ "Інтернет" в каталозі послуг.
  2. Вибрати даного провайдера в списку компаній.
  3. Ввести свій номер договору.
  4. Вказати суму оплати.
  5. Ввести дані банківської картки для підтвердження платежу.

Якщо ви не є абонентом Sunnet, вам необхідно зареєструватися на сайті провайдера та підключити той чи інший тариф. Після цього ви зможете сплачувати послуги online-телебачення через Portmone.com.

Розповідаючи про переваги нашого сервісу варто зазначити:

  • Швидку реєстрацію в системі;
  • Миттєву оплату рахунків у два кліки;
  • Низьку комісію;
  • Можливість налаштувати автоматичну оплату рахунків.

Окремої уваги заслуговують шаблони миттєвих оплат. Щоб створити шаблон потрібно увійти до особистого кабінету (доступний після реєстрації) та обрати функцію «Додати рахунок» в розділі «Рахунки та баланси».

Створивши шаблон для сплати послуг тієї чи іншої компанії ви зможете отримувати рахунки в електронному варіанті, які являються аналогом паперових квитанцій. Як правило, суму в електронному рахунку можна відкоригувати і в поле «Поточні показання» внести актуальні на дату оплати показання лічильника.

В особистому кабінеті Портмоне також доступна активація отримання сповіщень про надходження рахунків за комунальні та інші послуги. Сповіщення будуть надходити по SMS чи електронній пошті в залежності від налаштувань. Підключення та деактивація даного сервісу безкоштовна.

Окрім оплати Sunnet, використовуючи Portmone.com можна поповнити баланс інтернету, переказати кошти, оплатити комунальні послуги, поповнити мобільний телефон та сплатити за реквізитами будь-який рахунок.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна