SUNLINE NETWORK (ТОВ "САНЛАЙН.НЕТ.ЮА")

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 2 грн.

Тут можна поповнити Санлайн Нетворк карткою ОТП Банку, Райффайзен Банку Аваль, Альфа Банку, Приватбанку та будь-якого іншого українського банку в декілька кліків. Окрім відомих Visa та Mastercard, на сайті portmone.com також можна заплатити за інтернет карткою НПС ПРОСТІР.

Як поповнити Sunline Network?

Для цього користувачеві достатньо вказати логін в системі провайдера та суму грошових коштів, котра буде списана з картки та зарахована на баланс. Зазначимо, що на етапі підтвердження платежу необхідно ввести параметри банківської картки, а саме:

  • Код безпеки CVV2/CVC2;
  • Термін дії;
  • 16ти-знаковий номер.

В деяких випадках операція не можлива через обмеження, встановлені банком-емітентом на здійснення транзакцій через інтернет. Щоб змінити той чи інший ліміт, потрібно звернутись до підтримки банку, контакти якого вказані на поверхні картки.

Як сплатити інтернет в особистому кабінеті?

Особистий кабінет в системі Портмоне доступний тільки зареєстрованим користувачам. Всередині кабінету можна керувати системними сповіщеннями, налаштовувати автоматичні оплати, працювати зі звітами та створювати шаблони для здійснення швидких платежів. Шаблон для поповнення інтернету створюється наступним чином:

  1. Входимо до особистого кабінету.
  2. Обираємо «Додати рахунок» в розділі «Шаблони».
  3. Обираємо регіон та переходимо до рубрики «Інтернет».
  4. В переліку провайдерів відмічаємо Sunline Network.
  5. Вводимо необхідні дані та зберігаємо шаблон.

Після цього заплатити за інтернет Санлайн можна в декілька кліків без вводу особистої інформації. Також зазначимо, що якщо ви не бажаєте вводити реквізити платіжної картки під час оплати, ви можете додати інформацію про неї в розділі «Платіжні картки». В якості альтернативи абонентам Санлайн Нетворк оплата доступна за допомогою гаманця Masterpass.

Окрім інтернету, на сайті portmone.com можна поповнити телефон, сплатити послуги будь-якого комунального підприємства, переказати грошові кошти з картки на картку, погасити кредит та навіть оформити поліс страхування. Все це доступно онлайн в режимі 24/7.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна