ПРОЛАЙН (ТОВ ПРОЛАЙН ТМ)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1.5%, не менше 2 грн.

Також сплачують послуги

Поповнити Пролайн карткою будь-якого українського банку без реєстрації ви можете за допомогою нашого сервісу онлайн-платежів. Для оплати приймаються картки міжнародних платіжних систем Mastercard та Visa, а також картки національної ПС ПРОСТІР. Грошові кошти на рахунок компанії Proline надходять практично миттєво, тому ви можете користуватись інтернетом без обмежень зі сторони провайдера.

Як поповнити інтернет Proline?

Щоб поповнити баланс вказаної компанії достатньо:

  1. Вказати логін та суму, яку буде списано з вашої платіжної картки.
  2. Ввести реквізити картки.

Зверніть увагу: поповнити інтернет можна карткою з кредитним лімітом чи позитивним балансом грошових коштів. В іншому випадку операція буде відхилена. Крім того, перед здійсненням транзакції рекомендуємо перевірити ліміта на сплату в інтернеті. Нерідко зі сторони банку існують певні обмеження для сплат в мережі інтернет. Для зміни подібних лімітів слідує звернутись в підтримку фінансової установи.

Якщо ви не хочете постійно вводити реквізити картки та особисті дані під час кожного платежу, рекомендуємо зареєструватись в системі Портмоне та створити шаблон сплат.

Як налаштувати шаблон для поповнення інтернету?

Сервіс portmone.com надає можливість абонентам компанії Пролайн поповнити баланс через шаблон. Для цього знадобиться:

  1. Здійснити вхід до особистого кабінету.
  2. Відкрити категорію «Шаблони» та додати новий рахунок.
  3. Вибрати розділ «Інтернет» та регіон, який вас цікавить.
  4. Вибрати Proline в переліку провайдерів.
  5. Ввести особисті дані.

Зберігши шаблон компанії Пролайн, сплата стане доступною через розділ «Поповнити баланси в компаніях». Також хочемо повідомити, що зареєстрований користувач може активувати системні сповіщення про надходження нових рахунків через e-mail чи SMS. Таким чином, ми самі проінформуємо вас, коли вам надійде рахунок від того чи іншого постачальника послуг.

Окрім інтернету за допомогою Портмоне можна сплатити телебачення, комунальні послуги, стаціонарну телефонію, оформити поліс страхування та навіть сплатити податки в режимі онлайн. За допомогою функції автоматичної сплати рахунків ви можете назавжди забути про ручне поповнення балансу Київстар, Водафон, Лайфселл та Інтертелеком.

Зареєструйтесь прямо зараз та перенесіть всі свої платежі до особистого кабінету для максимальної економії вашого часу.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна