Нетлайн Плюс - поповнити рахунок

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 2%, не менше 2 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

«Нетлайн Плюс» — відомий провайдер, що працює на ринку телекомунікаційних послуг міста Миколаєва Львівської області. Співпрацюючи з найкращими закордонними та українськими магістральними операторами, компанія надає доступ до швидкісного інтернету та телебачення з 2009 року.

Бажаєте поповнити інтернет «Нетлайн Плюс» лише за кілька секунд з мінімальною комісією чи зовсім без додаткових витрат? Скористайтеся сервісом Portmone! Вам знадобиться лише гаджет з доступом до мережі та картка VISA або MasterCard будь-якого українського банку з потрібною сумою на балансі. Операція вимагатиме мінімум часу та зусиль.

Як поповнити інтернет «Нетлайн Плюс» через сервіс Portmone

Якщо ви — абонент провайдера «Нетлайн Плюс», поповнити рахунок за допомогою Portmone буде зовсім нескладно. Зробити це можна навіть без реєстрації на сайті. Вам знадобиться:

  1. Ввести на сторінці оплати номер особового рахунку (зазначений у договорі) та суму від 1 грн. Якщо у вас виникли сумніви стосовно вартості послуги, уточнити цю інформацію можна у провайдера.
  2. Натиснути кнопку «Оплатити».
  3. Ввести email і вказати реквізити банківської картки: номер, термін дії та CVV2/CVC2 код.
  4. Підтвердити транзакцію натисканням відповідної кнопки.

Якщо ви зареєстровані на нашому сервісі, оплата здійснюється через особистий акаунт. У цьому випадку процедура триватиме ще менше часу. Авторизовані клієнти можуть вибрати платіжну картку зі списку збережених або скористатися зручним шаблоном. Ще одна перевага — можливість налаштувати автоплатіж і не хвилюватися про своєчасне поповнення балансу. Сервіс зробить усе за вас!

За свої послуги Portmone стягує мінімальну комісію — 0,9% (не менше 3 грн). Після успішної транзакції користувачам автоматично надсилається підтвердження платежу. Авторизовані клієнти можуть завантажити квитанцію в особистому кабінеті. Зверніть увагу, що додаткова комісія може стягуватися банком, що видав картку.

Як сплатити «Нетлайн Плюс» без комісії

Бажаєте заощадити та сплатити «Нетлайн Плюс» з максимальною вигодою і без додаткових витрат? Portmone надає своїм клієнтам таку можливість. Скористайтеся одним із запропонованих варіантів:

  • активуйте тарифний пакет «Місяць» та отримайте можливість оплачувати інтернет і телебачення (зокрема послуги провайдера Net-Line), а також комуналку за кілька квартир без комісії;
  • купуйте товари у наших партнерів і одержуйте бонусні бали на особистий рахунок за програмою CashBack. Кешбек зараховується на баланс у вашому обліковому записі та доступний для погашення комісій та оплати за користування ТП «Місяць». Таким чином послуги Portmone будуть для вас повністю безоплатними!

Як швидко гроші надійдуть на рахунок, і як перевірити оплату

Оплатити інтернет вчасно дуже важливо: в іншому випадку оператор може обмежити доступ до всесвітньої мережі або знизити якість і швидкість сигналу. Якщо ви прострочили платіж і потрапили в таку ситуацію, намагайтеся якнайшвидше переказати потрібну суму на рахунок постачальника послуги. Перевірити факт надходження коштів можна в особистому кабінеті на сайті провайдера. Якщо навіть після цього проблема зберігається, зверніться до техпідтримки «Нетлайн Плюс».

Скористайтеся сервісом Portmone та поповнюйте інтернет у пару кліків на найвигідніших умовах! Ми пропонуємо багато можливостей для економії та гарантуємо безпеку кожної транзакції.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна