Водафон домашній інтернет - оплатити

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 2%, не менше 2 грн.

Поповнення балансу відбувається майже миттєво. Якщо гроші не надійшли, рекомендується звернутися до служби підтримки абонентів Vodafone, контакти якої вказані на їхньому офіційному сайті в розділі “Контакти”. У разі потреби, направте співробітнику оператора електронну квитанцію, яка підтверджує факт проведення оплати.

Комісія за проведення оплати складає 2% від суми поповнення, але не менше ніж 2 грн. Якщо ви бажаєте заощадити на комісії, необхідно зареєструватися або увійти до кабінет Portmone та активувати тариф “Місяць”.

Для оплати інтернету достатньо номера договору та банківської картки Visa, Mastercard або НПС “Простір”.

Перевірити баланс можна через особистий кабінет на сайті оператора послуги.

Vodafone — глобальна телекомунікаційна компанія, що надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку, а також мобільного та високошвидкісного домашнього інтернету (швидкість до 1000 Мбіт/сек). Користувачам домашнього інтернету доступний вибір з таких тарифів Vodafone:

  • Gigabit Net;
  • Gigabit Net + TV Start;
  • Gigabit Net + TV Start;
  • Gigabit Net + TV Max;

Звертаємо увагу, що актуальні тарифи та їх вартість варто шукати на офіційному сайті оператора www.vodafone.ua у розділі “Домашній Інтернет”.

Якщо вам потрібно здійснити оплату за домашній інтернет Водафон, зробіть це онлайн за допомогою сервісу Portmone.com.

Поповнити домашній інтернет Vodafone на Portmone

Щоб заплатити за домашній інтернет Vodafone через Портмоне, потрібно виконати низку дій:

  1. Виконайте вхід до розділу “Інтернет” та оберіть компанію “Водафон (Інтернет для дому)” із запропонованого списку провайдерів.
  2. Введіть номер договору та суму поповнення.
  3. Вкажіть ваш email та реквізити банківської картки, з якої будуть списані кошти.
  4. Проведіть платіж.

Після того, як система обробить операцію, вам буде надіслано електронну квитанцію. Якщо ви робили оплату після авторизації на сайті, квитанцію в будь-який момент можна буде подивитися або завантажити на свій пристрій через персональний кабінет. Крім того, ви зможете переглядати історію витрат, налаштовувати автоматичні оплати та нагадування, передавати показники лічильників, отримувати кешбек, а також зберігати дані платіжних карток. Все це зробить використання сервісу ще більш простим та комфортним.

Оплата за Водафон інтернет для дому за шаблоном

Для поповнення інтернету для дому Водафон через шаблон, його спочатку потрібно створити. Для цього необхідно зареєструватися або виконати вхід до особистого кабінету Портмоне, після чого перейти до однойменного розділу та натиснути “Створити шаблон”. Далі потрібно перейти до розділу “Інтернет”, обрати компанію “Водафон”, ввести номер договору та коментар до шаблону (за бажанням). Готово! Тепер ви зможете оплачувати послуги оператора через розділ "Мої баланси", вказавши лише суму платежу і дані картки.

Крім оплати інтернету, сервіс також дозволяє:

Приєднуйтесь до Портмона і переконайтеся, що онлайн платежі це не тільки швидко та зручно, але й безпечно. Крім того, ви можете запрошувати друзів у рамках програми “Приведи друга” та отримувати за кожного з них 50 грн на свій бонусний рахунок. Накопичені кошти можна використовувати для оплати комісії, активації тарифу “Місяць” або вивести на свій мобільний рахунок.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна