Поповнити інтернет Дикий Сад

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Дикий Сад — локальний провайдер, який з 1999 року здійснює підключення до мережі інтернет та телебачення у місті Миколаїв та його прилеглих районах. Більше того, компанія надає низку додаткових послуг:

 • проектування та будівництво корпоративних VPN-мереж;
 • підключення телефонії;
 • монтаж та прокладання оптоволоконних ліній зв'язку;
 • послуги хостингу та реєстрації доменних імен;
 • заправлення картриджів, а також обслуговування принтерів та БФП.

Якщо вам потрібно поповнити рахунок Дикого Саду, але ви не хочете шукати платіжні термінали та відвідувати відділення банку, тоді скористайтесь Portmone та здійснюйте оплати через інтернет.

Оплатити інтернет Дикий Сад онлайн

За допомогою Портмоне можна оплатити Дикий Сад у Миколаєві картою всього за кілька кроків:

 1. Увійдіть до каталогу та перейдіть до розділу “Інтернет”.
 2. Вкажіть свій регіон та знайдіть "Дикий сад (wildpark)" у переліку запропонованих системою провайдерів.
 3. Впишіть особовий рахунок і суму, на яку плануєте поповнити рахунок.
 4. Вкажіть дані платіжної карти, з якої будуть списані кошти, та емейл, куди буде направлено квитанцію про успішну оплату.
 5. Здійсніть оплату.

Звертаємо увагу на те, що поповнення рахунку провайдера через Portmone здійснюється без комісії.

Якщо під час оплати послуги ви зіткнулися з помилками або у вас виникли запитання, зверніться до служби підтримки сервісу, варіанти комунікації з якою можна знайти на сторінці “Контакти”.

Ще один важливий момент полягає в тому, що для оплати послуг Дикий Сад не потрібна реєстрація, але якщо витратити пару хвилин на створення особистого кабінету, то можна буде персоналізувати кабінет користувача, передавати дані лічильників, налаштувати автоматичне поповнення рахунку, отримувати кешбек за проведені платежі в окремих категоріях та багато іншого.

Поповнити Дикий Сад у Миколаєві через шаблон

Щоб отримувати рахунки в особистому кабінеті та поповнювати Дикий Сад, витрачаючи мінімальну кількість часу, необхідно створити шаблон. Для цього необхідно:

 1. Зареєструватися або увійти до кабінету Portmone.
 2. Вибрати розділ “Шаблони” та натиснути на кнопку створення шаблону.
 3. Знайти компанію “Дикий сад (wildpark)” у розділі “Інтернет”, після чого вказати реквізити свого особового рахунку та додати коментар (опційно).
 4. Зберегти шаблон.

Тепер для оплати послуг провайдера достатньо вибрати відповідний шаблон, ввести платіжні дані та суму, а потім здійснити оплату. Також наявність шаблону дозволить створювати нагадування про платежі та підключати автоплатіж.

Що робити, якщо грошей немає на рахунку

Якщо ви провели оплату, то кошти повинні надійти на рахунок протягом декількох хвилин (у рідкісних випадках на це може знадобитися 1-3 дні). Якщо гроші так і не надійшли на ваш баланс, тоді необхідно звернутись у підтримку Портмоне або інтернет-провайдера, надавши квитанцію, що була відправлена на ваш email після проведення платежу системою. Також квитанція автоматично зберігається у розділі “Архів”, якщо платіж здійснювався після авторизації у кабінеті Portmone.

Додаткові можливості сервісу Портмоне

Використання Portmone дозволяє не тільки поповнити Дикий Сад без комісії, але й здійснити інші платежі, наприклад:

Виконуючи платежі через Портмоне, ви можете бути впевнені у швидкому проведенні платежів, мінімальній комісії та надійному захисті ваших персональних даних, про що свідчить наявність сертифіката PCI DSS.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна