Дикий сад(wildpark). Миколаїв

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Поповнити Дикий Сад без комісії в декілька кліків можна за допомогою Портмоне. Для цього достатньо мати картку НПС ПРОСТІР, Visa чи Mastercard будь-якого банку України з позитивним балансом грошових коштів чи доступом до кредитного ліміту.

Як поповнити баланс Дикий Сад карткою?

Щоб заплатити за інтернет послуги вказаного провайдера, достатньо вказати наступну інформацію:

  • Особовий рахунок;
  • Суму, яку буде зараховано на рахунок;
  • Реквізити банківської картки.

Під реквізитами картки ми маємо на увазі її термін дії та 16ти-знаковий номер, а також перевірочний код безпеки CVV2/CVC2. Зазначимо, що гроші на баланс постачальника послуг зараховуються практично миттєво, тому перевірити рахунок ви можете вже через декілька годин після оплати.

Причиною неуспішної операції можуть бути обмеження на здійснення платежів через інтернет з боку банку-емітента. В такому випадку, щоб поповнити інтернет Дикий Сад потрібно звернутись до підтримки вашого банку та змінити відповідні ліміти. Телефон інформаційної підтримки фінансової організації вказано на картці.

Якщо ви не бажаєте вводити параметри картки та номер особового рахунку щоразу під час оплати тих чи інших рахунків, рекомендуємо зареєструватись в системі Портмоне, додати платіжну картку в однойменному розділі та створити шаблон для швидкого поповнення балансу провайдера Дикий Сад. Для цього потрібно:

  • Відкрити особистий кабінет;
  • Обрати опцію додавання нового рахунку в категорії «Шаблони»;
  • Обрати регіон Миколаїв та область (підходить для міст Южноукраїнськ, Очаків, Первомайськ та інших населених пунктів Миколаївської області);
  • В розділі «Інтернет» відмітити компанію Дикий Сад;
  • Ввести ОР та зберегти шаблон.

Виконав перераховані дії ви зможете здійснювати платіж максимально швидко без введення будь-якої інформації. Крім того, абонентам компанії Дикий Сад оплата доступна з використанням технології Masterpass. Остання дозволяє сплачувати рахунки навіть без вводу CVV2/CVC2 коду.

Сплачуйте всі послуги в одному місці

Оплата інтернету – це далеко не всі можливості portmone.com. Мешканцям Миколаєва та області ми пропонуємо налаштувати сплату послуг таких компаній, як Миколаївводоканал, Миколаївгаз ЗБУТ, Миколаївобленерго та інших комунальних підприємств. Крім того, тут можна сплатити телебачення, поповнити мобільний, погасити кредит та переказати гроші на картку. Зареєструйтесь в системі та оцініть всі переваги найкращого сервісу онлайн-платежів України.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна