BILINK

Без комісії

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка: Зверніть увагу! Компанія не надає рахунки для системи Portmone.com. Після введення і збереження Ваших реквізитів поповнити рахунок можна через меню "Поповнити баланс в компаніях".

Тут ви можете поповнити Білінк онлайн без комісії, реєстрації і навіть підключення до інтернету. Дана опція можлива завдяки функції оплати рахунків по телефону. Крім того, користувач Портмоне може інсталювати мобільний додаток та здійснювати транзакції за допомогою смартфону в будь-якому місці в зручний для нього час.

Як поповнити Bilink карткою?

Для цього потрібно:

  • Ввести номер контракту та суму, яку буде зараховано на баланс провайдера;
  • Вказати параметри платіжної картки Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР.

Під параметрами банківської картки маються на увазі код безпеки CVV2/CVC2, термін дії та 16ти-знаковий номер картки. В деяких випадках користувачеві також необхідно ввести код-підтвердження операції, відправлений за допомогою SMS банком-емітентом картки.

Також необхідно відмітити, що зі сторони фінансової установи можуть бути обмеження на здійснення транзакцій через інтернет. Це може завадити абонентам Білінк оплатити інтернет успішно. Для того, щоб зняти ті чи інші ліміти, варто звернутись до інформаційної підтримки банку, контакти якого, як правило, вказані на зворотній стороні картки.

Як заплатити за інтернет через шаблон?

Зареєстрованим в системі Портмоне користувачам доступна можливість створювати шаблони швидких платежів. Так, щоб створити такий шаблон для поповнення балансу компанії Білінк, потрібно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • В категорії «Шаблони» перейти до створенню рахунку;
  • В переліку регіонів вибрати Київ та рубрику «Інтернет» в каталозі послуг;
  • Вибрати Bilink в переліку провайдерів;
  • Ввести номер контракту.

Зберігши шаблон, ви зможете заплатити за інтернет без вводу особистих даних через розділ «Баланси в компаніях». Також абоненти Білінк поповнити баланс можуть, скориставшись технологією Masterpass.

Окрім інтернету, portmone.com дозволяє:


Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна