Адамант (інтернет)

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Без комісії

Також сплачують послуги

Будь-який користувач Портмоне може поповнити Адамант без комісії та реєстрації, всього за декілька хвилин часу. Для цього достатньо скористатись банківською карткою Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР з позитивним балансом грошових коштів.

Як оплатити інтернет Адамант карткою?

Для цього потрібно здійснити декілька дій:

  • Вказати ID номер та суму, яка буде зарахована на баланс провайдера;
  • Ввести код безпеки CVV2/CVC2, термін дії та номер картки.

Зазначимо, що в деяких випадках необхідне підтвердження вашої оплати. Для цього достатньо ввести код, відправлений за допомогою SMS вашим банком. Також варто звернути увагу на встановленні ліміти на здійснення транзакцій через інтернет. Ознайомитись з подібними обмеженнями можна, подзвонивши на гарячу лінію банку.

Як поповнити баланс Adamant Telecom через шаблон?

Зареєструвавшись на сайті portmone.com, ви зможете створювати шаблони для сплати тих чи інших рахунків. Так, щоб налаштувати шаблон Adamant Telecom необхідно:

  • Авторизуватись в системі Портмоне;
  • В розділі «Шаблони» перейти до створення нового рахунку;
  • Вибрати Київ в переліку регіонів і «Інтернет» в переліку категорій;
  • Відмітити компанію Адамант Телеком в списку провайдерів;
  • Ввести свої дані (ID номер та коментар до шаблону).

Збережений шаблон дозволить здійснювати платежі без введення особистих даних. А, щоб не вводити інформацію про платіжну картку в процесі чергової сплати, ви можете додати її дані в розділі «Платіжні картки». Здійснив вказані дії, будь-який абонент компанії Адамант оплатити рахунок за інтернет зможе в два кліки.

Але і це не всі можливості сервісу. Зареєстрованим в системі Портмоне клієнтам компанії Адамант оплата доступна за допомогою гаманця Masterpass. Це спеціальна технологія, яка дозволяє здійснювати платежі без введення коду безпеки. Більше інформації про неї можна отримати, скористувавшись блоком «Допомога» в особистому кабінеті користувача.

Здійснюйте всі платежі в одному місці

Сервіс Портмоне – це не тільки поповнення інтернету без комісії, але і можливість сплатити будь-який рахунок за комунальні послуги, охорону, телебачення і телефонію. Тут можна поповнити мобільний та переказати кошти на картку будь-якої людини, погасити кредит і навіть оформити страховий поліс. Здійснюйте всі платежі на сайті portmone.com. Це безпечно та швидко!

Детальну інформацію про розміри комісії для тієї чи іншої послуги можна дізнатись на сторінці «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна