Погашення споживчого кредиту УКРСИББАНК

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 10 грн.

Також сплачують послуги

Погасити кредит Укрсиббанк за номером договору без відвідування відділень фінансової установи можна за допомогою portmone.com. Для цього достатньо мати декілька хвилин вільного часу та картку НПС ПРОСТІР, Visa чи Mastercard будь-якого українського банку.

Як погасити кредит в Укрсиббанку через інтернет?

Для цього потрібно вказати наступну інформацію:

  • Номер розрахункового рахунку;
  • Номер кредитного договору;
  • ПІБ і ІПН позичальника;
  • Суму до сплати.

Після введення вказаних даних потрібно буде ввести реквізити платіжної картки. Це може бути як дебетна, так і кредитна картка. Для здійснення платежу знадобиться код CVV, номер з 16 цифр та термін дії картки.

Зазначимо, що оплатити кредит в Укрсиббанку можна тільки в тому випадку, коли на картці є доступ до кредитних засобів чи позитивний баланс грошових коштів. Крім того, з боку банку-емітента не повинно бути лімітів на здійснення онлайн-платежів. Ознайомитись з діючими обмеженнями можна, подзвонив в підтримку фінансової установи.

Зверніть увагу: щоб перевірити кредит на наявність прострочень або дізнатись залишок по кредиту, варто подзвонити в інформаційний центр Укрсиббанку.

Погашення кредитів з мінімальною комісією

Погашення кредитів за допомогою Портмоне – це:

  • Низька комісія 1%;
  • Гарантована безпека платіжних даних;
  • Відсутність черг;
  • Можливість погасити кредит в будь-який час доби;
  • Можливість погасити споживчий кредит в Укрсиббанку кредитною карткою іншої фінансової установи.

Щоб не вводити реквізити картки щоразу під час погашення кредиту, рекомендуємо зареєструватись в системі Портмоне та додати інформацію про неї в розділі «Платіжні картки». Реєстрація в системі також дозволить підключати автоматичні платежі, працювати зі звітами, зберігати електронні квитанції в особистому кабінеті та використовувати інноваційні рішення, такі як Masterpass-гаманець для оплати рахунків.

Окрім погашення кредитів на сайті portmone.com ви можете поповнити мобільний телефон, переказати кошти, сплатити комунальні послуги, сплатити податки та штрафи, поповнити баланс інтернету та телебачення. Багато сервісів пропонується без комісії. Більше інформації про це можна знайти в розділі «Тарифи».

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна