АТ "Чернігівгаз" - оплатити за доставку газу

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

АТ “Чернігівгаз” — оператор розподілення і транспортування природного газу, що надає послуги на території Чернігівської області. Клієнти компанії — приватні особи, державні та промислові підприємства. Крім основного напрямку діяльності, підприємство надає послуги по встановленню та обслуговуванню газового обладнання, підключення та відновлення газопостачання, а також проведення повірки лічильників.
Якщо вам потрібно провести оплату транспортування газу АТ “Чернігівгаз”, але ви не хочете витрачати час на пошук терміналів самообслуговування і стояння в чергах — скористайтесь сервісом Portmone та платіть за розподіл газу онлайн.

Оплатити АТ “Чернігівгаз” онлайн на Portmone

Щоб заплатити за доставку газу в Чернігові за допомогою Портмоне, потрібно виконати декілька дій:

  1. Увійдіть до “Каталогу послуг” та виберіть категорію “Комунальні послуги”.
  2. Виберіть тип послуги “Газ” і регіон “Чернігів і область”, після чого знайдіть компанію АТ “Чернігівгаз” в переліку операторів послуг обраного регіону.
  3. Вкажіть ваш особовий рахунок і натиснуть “Оплатити”.
  4. Введіть свій email та дані банківської картки, яку хочете використати для оплати послуги.
  5. Натисніть “Оплатити” і дозвольте проведення операції у спосіб, що пропонує ваш банк.

Платіж буде опрацьований протягом декількох хвилин, після чого ви отримаєте лист з електронною квитанцією, що підтверджує здійснення оплати, на свій email. Також квитанція буде збережена у розділі “Архів” особистого кабінету користувача, якщо перед оплатою ви авторизувалися на сайті Portmone.
Комісія за проведення платежу складає 1,5% від суми (мінімум 3 грн). При цьому зареєстровані юзери можуть активувати пакет “Місяць” та не сплачувати комісію при оплаті комуналки, інтернету, послуг охорони, ТБ та телефонії.

Переваги оплати доставки газу в Чернігові через Портмоне

Користуючись Portmone, ви можете не тільки оплатити АТ “Чернігівгаз” через інтернет, а й тисячі інших послуг, наприклад:

Якщо ви ще не користувались нашим сервісом — саме час це виправити і впевнитись, що це не тільки дуже швидко і зручно, а й максимально безпечно.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна