Київводоканал (для приватного сектора)

Комісія 0.5%

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка

Особовий рахунок необхідно вводити у форматі ХХХХ-ХХХ (в залежності від кількості цифр, вказаних на вашій квитанції)

За допомогою нашого ресурсу ви можете сплатити Київводоканал онлайн з максимальною економією часу. Адже все, що вам знадобиться для здійснення операції – це квитанція з вашими реквізитами та картка будь-якого українського банку з кредитним лімітом чи позитивним балансом грошових коштів.

Як платити за воду в приватному секторі?

Жителі приватного сектору в місті Київ можуть сплатити рахунок за воду через інтернет, як і мешканці багатоквартирних будинків. Для цього потрібно:

  • Вказати номер особового рахунку (зверніть увагу на примітку).
  • Ввести реквізити картки на сторінці сплати (16ти-знаковий номер, термін дії картки та CVV2/CVC2 код).

Підкреслимо, що здійснити транзакцію на сайті portmone.com можна картками міжнародних платіжних систем Mastercard і Visa, а також картками НПС ПРОСТІР.

Якщо ви бажаєте сплатити воду для приватного будинку без заповнення реквізитів, ми рекомендуємо зареєструватись в системі Портмоне і налаштувати сплату рахунків через шаблони.

Як створити шаблон для оплати рахунків за воду?

Перед тим, як створити той чи інший шаблон, вам необхідно авторизуватись на сайті Портмоне. Далі, після реєстрації, потрібно слідувати певному алгоритму:

1. Увійти в особистий кабінет.

2. Натиснути на кнопку «Додати рахунок» в розділі «Шаблони».

3. Оберіть категорію «Комунальні послуги» та необхідний регіон.

4. Оберіть Київводоканал (сплата для мешканців приватного сектору).

5. Вкажіть номер особового рахунку та коментар до шаблону.

Щоб постійно не вводити реквізити вашої картки при сплаті рахунків, додайте її дані в розділі «Платіжні картки» чи створіть гаманець Masterpass. Після цього ви зможете сплатити за воду в декілька кліків через розділ «Поточні рахунки та баланси».

Хочемо також зазначити, що окрім сплати рахунків користувачі Портмоне можуть передавати показання лічильників в режимі онлайн. Завдяки співробітництву з компанією Київводоканал, ваша інформація передається постачальнику послуг практично миттєво.

Як сплатити за воду без комісії?

Сервіс Портмоне пропонує своїм клієнтам декілька тарифних планів, що дозволяє використовувати можливості системи на максимально вигідних умовах. Так, якщо вас цікавить оплата рахунків без комісії, рекомендуємо звернути увагу на ТП «Місяць» (детально на сторінці «Тарифи»).

Окрім води, в нас ви також можете сплатити комунальні послуги будь-яких компаній, в тому числі ГІОЦ, Київенерго, КиївГаз і Цифрал Сервіс.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна