Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Житомиробленерго

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 1.2%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити Житомиробленерго за особовим рахунком в дистанційному режимі можна за допомогою Портмоне. Платіж можна здійснити карткою Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР будь-якого українського банку. Єдина умова – наявність власних чи кредитних засобів на балансі картки.

Як оплатити електроенергію в Житомирі карткою?

Щоб оплатити рахунок Житомиробленерго карткою потрібно:

  • Обрати конкретний РЕМ;
  • Вказати номер особового рахунку;
  • Ввести параметри платіжної картки.

Отримувачем грошових коштів в даному випадку являється РЕМ, який надає послуги. Тому номер ОР можна подивитись в паперовій квитанції від вашого РЕМ. Зазначимо, що Портмоне не впливає на тарифи комунального підприємства, тому якщо в вас виникли запитання, стосовно суми в платіжці, рекомендуємо звернутись до підтримки Житомиробленерго.

Щоб заплатити за електроенергію знадобиться ввести CVV код, термін дії та номер картки. В деяких випадках також знадобиться SMS підтвердження операції. Спеціальний код відправляється на телефон власника картки, який необхідно ввести в відповідне поле на екрані оплати.

Важливо: з боку банку-емітента не повинно бути лімітів на здійснення операцій через інтернет. Перевірити існуючі обмеження та змінити їх можна, подзвонив на гарячу лінію фінансової установи або відвідав відділення банку.

Передавайте показання лічильника онлайн

За допомогою Портмоне мешканці Житомира та Житомирської області також можуть передати показання лічильника в онлайн режимі. Для цього під час здійснення транзакції потрібно внести поточні показники в поля, які редагуються. Ваші показання будуть прийняті Житомиробленерго та відображені в наступній квитанції.

Щоб зекономити час та оплатити електрику в Житомирі без введення особистої та платіжної інформації – зареєструйтесь в системі Портмоне та налаштуйте шаблони швидких платежів. За допомогою останніх можна сплачувати рахунки в декілька кліків. Для налаштування шаблону потрібно:

  • Відкрити особистий кабінет;
  • В розділі «Шаблони» обрати функцію «Додати рахунок»;
  • В рядку пошуку прописати Житомиробленерго або обрати дане КП в рубриці «Комунальні послуги»;
  • Ввести ОР, обрати РЕМ та зберегти шаблон.

За замовчуванням після збереження шаблону Портмоне буде сповіщати про надходження нових рахунків за допомогою електронних листів. В розділі «Особисті дані» можна відключити дану опцію чи активувати SMS-сповіщення.

Зареєстрованим абонентам Житомиробленерго оплата доступна з використанням гаманця Masterpass. Підключення даної технології доступно в розділі «Платіжні картки».

Також вас може зацікавити сплата рахунків від Житомиргаз ЗБУТ, КП Житомирводоканал, переказ коштів та поповнення мобільного.