ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ - споживання газу

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

Також сплачують послуги

Щоб оплатити Чернігівгаз ЗБУТ на Портмоне достатньо мати декілька хвилин вільного часу та картку будь-якого банку України з позитивним залишком грошей на балансі. До сплати приймаються картки НПС ПРОСТІР, Visa та Mastercard. Ніяких черг, банків та платіжних терміналів – все відбувається в онлайн режимі з цілодобовою доступністю.

Як оплатити рахунок Чернігівгаз ЗБУТ карткою?

Для цього знадобиться:

  • Ввести особовий рахунок;
  • Ввести CVV код, термін дії та номер картки (16 цифр на лицьовій стороні).

Номер ОР можна подивитись в паперовій квитанції. Якщо ви не бажаєте вводити дані картки та номер особового рахунку – зареєструйтесь на сайті portmone.com, налаштуйте шаблон, який дозволяє оплатити рахунок Чернігівгаз ЗБУТ та додайте картку в розділі «Платіжні картки». Зареєстровані користувачі можуть здійснювати платежі в декілька кліків. Крім того, авторизованим в системі Портмоне абонентам Чернігівгаз ЗБУТ оплата доступна з технологією Masterpass.

Для налаштування шаблону потрібно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • Перейти до створення нового рахунку в розділі «Шаблони»;
  • В переліку регіонів обрати Чернігів та область;
  • Відмітити Чернігівгаз ЗБУТ в переліку компаній в категорії «Комунальні послуги»;
  • Ввести ОР та зберегти шааблон.

За замовчуванням Портмоне буде сповіщувати про надходження рахунків від вказаного комунального підприємства за допомогою електронних листів. Відключити дану опцію або активувати SMS-сповіщення можна в розділі «Особисті дані».

Здійснюючи платіж клієнт також може передати показання лічильника. Для цього під час транзакції потрібно здійснити корективи у відповідні рядки електронного рахунку.

Як оплатити комуналку в Чернігові?

Окрім послуг Чернігівгаз ЗБУТ, за допомогою Портмоне мешканці Чернігова та області можуть оплатити рахунки від компаній Чернігівобленерго, КП Чернігівводоканал, Укртелеком та будь-якої іншої компанії завдяки сервісу сплати рахунків за реквізитами. Будь-яку сплату можна здійснити як на сайті portmone.com, так і за допомогою мобільного додатку (завантажити програму можна тут).

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна