Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ в Чернігові

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Щоб оплатити Чернігівгаз ЗБУТ на Портмоне достатньо мати декілька хвилин вільного часу та картку будь-якого банку України з позитивним залишком грошей на балансі. До сплати приймаються картки НПС ПРОСТІР, Visa та Mastercard. Ніяких черг, банків та платіжних терміналів – все відбувається в онлайн режимі з цілодобовою доступністю.

Як оплатити рахунок Чернігівгаз ЗБУТ карткою?

Для цього знадобиться:

  • Ввести особовий рахунок;
  • Ввести CVV код, термін дії та номер картки (16 цифр на лицьовій стороні).

Номер ОР можна подивитись в паперовій квитанції. Якщо ви не бажаєте вводити дані картки та номер особового рахунку – зареєструйтесь на сайті portmone.com, налаштуйте шаблон, який дозволяє оплатити рахунок Чернігівгаз ЗБУТ та додайте картку в розділі «Платіжні картки». Зареєстровані користувачі можуть здійснювати платежі в декілька кліків. Крім того, авторизованим в системі Портмоне абонентам Чернігівгаз ЗБУТ оплата доступна з технологією Masterpass.

Для налаштування шаблону потрібно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • Перейти до створення нового рахунку в розділі «Шаблони»;
  • В переліку регіонів обрати Чернігів та область;
  • Відмітити Чернігівгаз ЗБУТ в переліку компаній в категорії «Комунальні послуги»;
  • Ввести ОР та зберегти шааблон.

За замовчуванням Портмоне буде сповіщувати про надходження рахунків від вказаного комунального підприємства за допомогою електронних листів. Відключити дану опцію або активувати SMS-сповіщення можна в розділі «Особисті дані».

Здійснюючи платіж клієнт також може передати показання лічильника. Для цього під час транзакції потрібно здійснити корективи у відповідні рядки електронного рахунку.

Як оплатити комуналку в Чернігові?

Окрім послуг Чернігівгаз ЗБУТ, за допомогою Портмоне мешканці Чернігова та області можуть оплатити рахунки від компаній Чернігівобленерго, КП Чернігівводоканал, Укртелеком та будь-якої іншої компанії завдяки сервісу сплати рахунків за реквізитами. Будь-яку сплату можна здійснити як на сайті portmone.com, так і за допомогою мобільного додатку (завантажити програму можна тут).