Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ТОВ "Запоріжжяелектропостачання" в Запоріжжі

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Щоб оплатити Запоріжжяелектропостачання, користувачеві Портмоне достатньо мати платіжну картку та з’єднання з інтернетом. Сам платіж можна здійснити як за допомогою офіційного сайту Портмоне, так і за допомогою мобільного додатку.

Як заплатити за світло в Запоріжжі?

Після реформи ринку електроенергії компанія Запоріжжяобленерго більше не приймає платежі за електроенергію. Тепер жителям мегаполісу та області потрібно сплачувати за послуги компанії Запоріжжяелектропостачання. Щоб оплатити рахунок за світло треба:

 1. Відкрити каталог послуг і перейти в розділ “Комунальні послуги”.
 2. В переліку підприємств вибрати Запоріжжяелектропостачання (щоб прискорити процес можна скористатися пошуком).
 3. Вибрати отримувача (локального постачальника послуг) і ввести номер особового рахунку.
 4. Заповнити реквізити банківської картки й підтвердити оплату.

Відзначимо, що після введення номера особового рахунку на екрані з’явиться електрона квитанція – аналог паперового рахунку. Квитанція містить таку саму інформацію, що й паперовий рахунок, проте вона формується в системі значно швидше за паперову, її легко зберігати в особистому кабінеті (тому ми рекомендуємо зареєструватися в системі Портмоне).

Щоб не вводити реквізити картки щоразу під час оплати, зареєстрований користувач може додати її дані в особистому кабінеті. Також після авторизації можна налаштувати гаманець Masterpass, що дасть змогу оплачувати рахунки за світло навіть без введення CVV-кода.

Ще одна причина зареєструватися – можливість отримувати повідомлення СМС або e-mail про надходження рахунків. Налаштувавши повідомлення, ви точно будете знати, коли треба зайти в особистий кабінет.

Серед інших переваг особистого кабінету відзначимо:

 • можливість налаштувати автоматичні оплати;
 • можливість створювати шаблони;
 • можливість зберігати всі квитанції в одному місці й працювати зі звітами;
 • можливість працювати з архівом рахунків;
 • можливість оформити передплату на журнал чи газету;
 • можливість купити квитки в театр або кіно;
 • можливість оформити поліс страхування.

Крім того, лише зареєстровані клієнти можуть користуватися бонусним рахунком та промокодами.

Окрім рахунків від Запоріжжяелектропостачання, з Портмоне можна оплатити послуги таких компаній: