Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ДТЕК Київські електромережі (2-зонні лічильн.) (заборгованість) у Києві

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 0.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Щоб сплатити ДТЕК Київські електромережі онлайн карткою Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР, достатньо здійснити дві дії:

1. Вказати особовий рахунок.

2. Ввести 16 цифр картки, термін дії та CVV2/CVC2 код.

Хочемо відзначити, що на сайті portmone.com ви можете заплатити за електроенергію карткою будь-якого українського банку, однак для цього у вас повинен бути позитивний баланс грошових коштів чи доступ до кредитної лінії. У випадку виникнення складнощів з проведенням операції, ми рекомендуємо звернутись до служби підтримки банку (номер вказаний на зворотній стороні картці). Як правило, проблеми з оплатою виникають через спрацювання лімітів на здійснення транзакцій через інтернет.

Як оплатити електроенергію без комісії?

Сервіс Портмоне єдиний в Україні пропонує своїм клієнтам декілька тарифних планів на вибір. Якщо ви бажаєте сплачувати рахунки за електрику, газ, гарячу воду, опалення та інші комунальні послуги без комісії, рекомендуємо звернути увагу на тариф «Місяць». В рамках останнього у вас є можливість сплачувати рахунки компаній з категорій «комунальні послуги», «охорона», «інтернет» та «телефонія» за фіксовану вартість. Більш детально про даний тарифний план написано тут.

Також хочемо повідомити, що авторизовані користувачі можуть створювати шаблони миттєвих сплат. Для цього потрібно:

1. Авторизуватись на сайті.

2. Вибрати категорію «Шаблони» в особистому кабінеті.

3. Натиснути на кнопку «Додати рахунок» та перейти в розділ «Комунальні послуги».

4. В переліку комунальних підприємств обрати ДТЕК Київські електромережі (сплата по двозонному обліку електроенергії).

5. Ввести дані абонента.

Зберігши шаблон оплати ДТЕК Київські електромережі вам більше не доведеться вводити номер особового рахунку. Нові рахунки будуть з’являтись у вашому кабінеті щомісяця, а, щоб оплатити їх в один клік, ви можете додати будь-яку платіжну картку в відповідному розділі.

Через Портмоне ви також можете передавати показання двозонного лічильника, які будуть вказані в квитанції в наступному періоді.

Зверніть увагу: двозонний тариф розраховується ДТЕК Київські електромережі, тому питання стосовно вартості енергоресурсів варто задавати підтримці комунального підприємства.