Домофон плюс +

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1.5%, не менше 3 грн.

ТОВ "Домофон плюс +" — сервісна компанія, що займається встановленням та технічним обслуговуванням домофонних систем на території Києва та Київської області. У роботі використовується тільки сучасне та надійне обладнання, що характеризується відмінними технічними характеристиками, високою функціональністю та стабільністю.

Потрібно виконати оплату Домофон плюс +, при цьому не хочете витрачати час на пошук терміналів самообслуговування та відвідування поштових та банківських відділень — скористайтесь Portmone та здійснюйте оплату онлайн.

Як сплатити Домофон плюс + через Portmone

Щоб оплатити Домофон плюс + за допомогою онлайн-сервісу Портмоне, необхідно:

  1. Перейти до розділу “Комунальні послуги” та обрати свій регіон проживання.
  2. У списку доступних компаній самостійно знайти та вибрати ТОВ “Домофон плюс +” або скористатися пошуком.
  3. Вписати номер особового рахунку та натиснути “Оплатити”.
  4. Вказати email та дані банківської картки, з якої будуть списані кошти.
  5. Виконати оплату.

Як тільки система обробить операцію, на ваш емейл буде надіслано квитанцію, яка підтверджує факт проведення оплати. Також вона автоматично зберігається в особистому кабінеті Portmone, якщо ви здійснювали платіж після того, як авторизувалися на сайті.

Зареєстровані клієнти Портмоне можуть зберегти платіж як шаблон і використовувати його при наступних оплатах, заощаджуючи свій час. Також система дозволяє налаштовувати нагадування та автоматичну оплату рахунку, що особливо буде в нагоді тим, хто постійно забуває про оплату домофону.

Як сплатити Домофон плюс + без комісії

Домофон плюс + оплата за домофон онлайн через Портмоне здійснюється з комісією, яка становить 1,5% від розміру платежу. Якщо ви бажаєте заощаджувати на комісії системи, потрібно:

  • зареєструватися або виконати вхід в кабінет Portmone;
  • перейти до “Управління профілем” — “Мій тариф”;
  • активувати тариф "Місяць".

Надалі ви зможете не платити комісію при оплаті комуналки, послуг провайдерів, охоронних фірм, а також телебачення та стаціонарної телефонії.

Переваги оплати Домофон плюс + через Портмоне

Portmone — це не тільки сайт, а й мобільний додаток, що дозволяє оплачувати тисячі різних послуг через інтернет. Наприклад, всього в пару кліків можна:

Компанія постійно працює над тим, щоб зробити процес оплати ще більш швидким, простим та безпечним. Приєднуйтесь до Портмоне та особисто переконайтеся у зручності та функціональності сервісу.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна