Авіаквитки у Києві

Рахунок виставляється 5-7 числа кожного місяця і показує вашу заборгованість на кінець попереднього місяця. Для довідки: 1. Контактні телефони вашого ЖЕКу ви можете знайти на сайті ГІОЦ. 2. Якщо ви хочете оплатити тільки за показниками лічильників (води та/або електроенергії), то вкажіть у полі "Оплачувана сума" нараховану суму за показниками лічильників, але врахуйте, що вона не може бути меншою аніж сума, яка визначається тарифом та показниками лічильників, які ви вказали.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка: Рахунок компанії ГІОЦ Ви отримаєте протягом однієї хвилини.

Portmone.com – це універсальне рішення ваших щоденних фінансових задач. За допомогою нашого сервісу можна купити електронний квиток практично будь-якого виду – починаючи з посадкового талону в автобус та закінчуючи квитками до театру.

З Портмоне ви можете купити або забронювати:

  • Автобусний квиток;
  • Авіаквиток;
  • Квиток в кіно, театр чи концерт;
  • ЗД квиток;
  • Сплатити рахунок туроператора.

Обирайте комфортне місце на будь-який вид транспорту в інтернету та подорожуйте Україною чи в інші країни світу разом з Portmone.com.

Не встигаєте забронювати квиток до театру, а каси зачиняються надто рано? Не хвилюйтеся! Скористайтеся нашим сервісом. З ним вам завжди доступно резервування та покупка квитків на будь-які вистави та шоу.

Як купити квиток онлайн?

Щоб придбати той чи інший квиток необхідно перейти до розділу «Електронні квитки» каталогу послуг та обрати конкретний напрямок. Наприклад, «Квитки в кіно». Відразу після цього на екрані з’являться можливі опції, які дозволяють максимально швидко знайти конкретний заклад та захід.

Відзначив декілька опцій, наприклад, «Театри» - «Молодий театр», можна ознайомитися з афішею площадки та цінами на вистави. Щоб перейти до резервування/придбання квитків достатньо натиснути на назву конкретного заходу. Потім потрібно обрати дату вистави на натиснути на кнопку «Купити квитки».

Після цього з’явиться розташування місць в театрі, тому потрібно вибрати місце та натиснути на кнопку «Замовити». Для підтвердження замовлення та його оплати знадобиться реєстрація в системі Портмоне. Вона має низку переваг, а саме:

  • Можливість налаштовувати автоматичну оплату рахунків;
  • Можливість оплачувати будь-які рахунки з мінімальною комісією;
  • Можливість налаштовувати шаблони для здійснення платежів у два кліки.

Окрім електронних квитків користувачам Портмоне доступна оплата передплати на журнали. Ознайомитися з даною послугою можна в розділі «Передплата періодики».