Укрспецекспорт

УВАГА! Щоб уникнути лімітів нашої системи при надсиланні великої суми коштів, робіть декілька транзакцій в межах 30 000 UAH за один переказ.

Без комісії

До вторгнення росії в Україну ДК «Укрспецекспорт» була дочірньою компанією концерну «Укроборонпром», а з 9 березня 2022 р. тимчасово перейшла до сфери управління Міноборони. Організація виконує роль посередника в галузі операцій експорту та імпорту продукції військового та спецпризначення. Під час війни її діяльність зосереджена на закупівлі зброї та техніки для ЗСУ.

У такий важкий для нашої країни період фінансова підтримка державних органів може бути недостатньою. Допомогти українській армії через ДК «Укрспецекспорт» сьогодні може будь-хто. Щоб перерахувати кошти на озброєння наших захисників, скористайтеся сервісом Portmone.

Як перерахувати кошти в ДК «Укрспецекспорт»

Для ефективної боротьби з ворогом українським воїнам, що перебувають на службі, дуже потрібна сучасна техніка та зброя. Щоб надати фінансову допомогу Україні на закупівлю зброї через ДК «Укрспецекспорт», нашим громадянам та іноземцям достатньо перерахувати посильну суму. Коштом надходжень у бюджет компанії закуповується необхідне військове озброєння. А завдяки використанню сервісу Portmone процедура триватиме лічені хвилини.

Щоб перерахувати пожертвування на закупівлю озброєння через UKRSPECEXPORT, дотримуйтесь такого алгоритму:

  1. У каталозі послуг на сайті або в мобільному додатку виберіть вкладку «Благодійність» або «Допомога Україні».
  2. У списку громадських організацій та благодійних фондів знайдіть іконку UKRSPECEXPORT.
  3. На сторінці оплати вкажіть валюту (гривня, долар США, євро, казахський тенге) та суму, яку бажаєте переказати.
  4. Натисніть кнопку «Оплатити».

Якщо оплата здійснюється на сайті без авторизації, необхідно ввести e-mail і дані банківської картки. Для здійснення транзакції підійде будь-яка картка Visa або Mastercard, зокрема відкрита в рамках програми «єПідтримка».

Інші фонди допомоги українській армії

Ви можете надати допомогу армії закупівлею озброєння через UKRSPECEXPORT або відправити гроші на придбання для ЗСУ та тероборони засобів захисту, форми, медикаментів і харчових продуктів. Через Portmone можна перерахувати пожертвування:

  • фонду «Повернись живим»;
  • фонду ARMY SOS;
  • Червоному хресту України та іншим установам.

Навіть невеликий внесок у підтримку армії наближає Україну до довгоочікуваної перемоги та дозволить зберегти життя наших захисників.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна