Кредит за номером телефону

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Бувають ситуації, коли вам терміново потрібні гроші, але у вас немає можливості особисто відвідати відділення фінансової організації, а також немає доступу до комп'ютера для подання заявки на кредит онлайн. У такому разі можна взяти кредит на номер телефону — спосіб, який ще донедавна здавався неможливим, але часи змінюються.

Чи можна взяти кредит лише за номером телефону в Україні

Для багатьох оформлення позики за допомогою мобільного телефону є чимось з області фантастики. Ми звикли, що для того, щоб отримати кредит, необхідно відвідати відділення фінансової компанії, заповнити довгу анкету та надати купу документів і довідок. Однак сучасні МФО вирішили піти далі та вдосконалити процес кредитування, внаслідок чого українці отримали можливість оформити кредит у телефонному режимі.

Такий спосіб запозичення коштів дозволяє отримати необхідну суму людям, у яких немає смартфона чи комп'ютера, або немає доступу до мережі інтернет. Як і у випадку з онлайн позиками, щоб взяти кредит по телефону не потрібно виходити з дому, надавати скан-копії документів і підтверджувати наявні доходи — достатньо заповнити заявку по телефону, дочекатися позитивної відповіді та отримати гроші на рахунок свого банку або готівкою (якщо фінансова компанія передбачає таку можливість).

Оформити мікропозику по телефону можуть не лише офіційно працевлаштовані особи, а й неофіційно працюючі громадяни, студенти, пенсіонери і навіть жінки, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною. Єдина вимога — людина повинна мати стабільний дохід, розмір якого дозволить обслуговувати позику. Більше того, позичка телефоном доступна позичальникам з поганою кредитною історією, але лише за умови, що на момент подання заявки всі проблемні кредити погашені і у них немає відкритих судочинств.

Як можна оформити кредит за телефоном

На сайті Портмоне зібрані найкращі пропозиції від українських МФО, що дозволяють швидко та просто отримати позику по телефону без відмови. Для цього необхідно виконати декілька дій:

 • серед запропонованого списку компаній обрати МФО із найбільш привабливими умовами видачі мікрокредиту;
 • перейти на сайт кредитної організації та залишити мобільний номер для зв'язку або самостійно зв'язатися з оператором, зателефонувавши на вказаний на сайті номер гарячої лінії;
 • дочекатися дзвінка від представника фінансової компанії та заповнити заявку, надаючи всю необхідну інформацію у телефонному режимі;
 • у разі позитивного рішення залишиться лише підписати кредитний договір через СМС та дочекатися зарахування грошей на картку.

Час розгляду заявки може коливатися в межах 5-15 хвилин. При отриманні позитивного рішення гроші зараховуються на картку через 10-15 хвилин після підписання кредитного договору. В окремих випадках для цього може знадобитися трохи більше часу, але виплати завжди відбуваються в день подання заявки на онлайн кредит на телефон.

Умови оформлення кредиту на номер телефону

Умови видачі кредиту готівкою по телефону нічим не відрізняються від умов оформлення звичайних позик на картку:

 • сума — від 500 до 10000 грн (максимальна сума при першому зверненні може бути меншою);
 • термін кредитування — від 1 до 30 днів;
 • відсоткова ставка — до 2,5% на день.

Варто зазначити, що багато МФО готові надавати позики для нових клієнтів на спеціальних пільгових умовах — під 0,01% на день. Це дозволяє оцінити всі можливості оформлення мікропозики по телефону без будь-якого ризику для сімейного бюджету.

Щоб подати заявку на отримання коштів у борг, позичальник повинен відповідати ряду вимог:

 • бути старше 18 років;
 • мати громадянство України чи бути її резидентом;
 • мати чинну прописку;
 • отримувати стабільний дохід.

Перед оформленням позики рекомендується вивчити кредитний договір на наявність прихованих платежів та додаткових комісій, а також величину штрафних санкцій у разі несвоєчасного внесення платежів.

Мікрофінансові організації постійно вдосконалюють сервіс, щоб зробити процес отримання позик ще більш простим, швидким та зрозумілим. Це саме стосується і зручності їх погашення. Краще обирати МФО, які пропонують щонайменше кілька способів погашення. Це позбавить ситуацій, коли кошти необхідно вносити через відділення фінансової компанії, офіс якої знаходиться в сотні кілометрів від вашого будинку або місця роботи.

Використовуючи наш сервіс, ви завжди зможете не тільки швидко знайти та оформити мікропозику на максимально вигідних умовах на будь-які потреби, але й оплачувати тисячі онлайн сервісів, де б ви не знаходилися.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна