НОВИЙ СЕРВІС ВІД Portmone.com і УНІКА - СТРАХУВАННЯ ЖИТЛА ЗА 55 КОПІЙОК НА ДЕНЬ (05.03.2020)

2020-03-05

НОВИЙ СЕРВІС ВІД Portmone.com і УНІКА - СТРАХУВАННЯ ЖИТЛА ЗА 55 КОПІЙОК НА ДЕНЬ

Portmone.com спільно зі Страховою компанією «УНІКА» запустили нову послугу «Моя оселя». Тепер за допомогою сервісу Portmone.com у два кліки можна не тільки поповнити мобільний, перевести гроші з картки на картку, заплатити за комуналку, але і купити страховку житла. Для цього не потрібно відпрошуватися з роботи або брати вихідний - купити страховку можна онлайн, не виходячи з дому, на сайті - https://www.portmone.com.ua/r3/oplata-strahuvannya-zhitla-uniqa. Все, що для цього знадобиться - доступ до Інтернету і діюча платіжна карта з позитивним залишком коштів на балансі.

Послуга «Моя оселя» забезпечує фінансовий захист для клієнтів на випадок найнепередбачуваніших ситуацій, таких як пожежа, вибух, удар блискавки, стихійні лиха, пошкодження водою квартири або житлового будинку. Вартість такого страхового захисту становить 20 грн. за місяць, або 200 грн. при оплаті на рік, що становить лише 55 копійок на день.

Страхова компанія «УНІКА» якісно та вчасно виконує свої зобов'язання перед клієнтами, дисципліновано і без затримок врегулює страхові випадки і здійснює страхові виплати. Загальна сума страхових виплат УНІКА в 2019 році склала 1 688, 9 млн. грн.

Інформація про компанію Portmone.com:

Portmone.com — найбільший незалежний сервіс онлайн-платежів та грошових переказів в Україні. Компанія вийшла на ринок у 2002 році, і сьогодні надає свої послуги понад 3 млн. клієнтів.

Portmone.com - контакти для ЗМІ в Україні:

Вікторія Ляльченко

SMM&PR Manager

+380 63 897-12-79

[email protected]  

Довідка:

UNIQA в Україні:

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів. Страхова компанія «УНІКА» володар Customer's Friend- Superior Excellence, Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Цюріх, Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами.

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії та Центральній і Східній Європі (ЦСЄ). Близько 20 000 співробітників і ексклюзивних партнерів з продажу обслуговують понад 10,1 мільйона клієнтів в 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку більше 21%. UNIQA працює на 15 ринках в зростаючому регіоні ЦСЄ: Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Угорщина, Косово, Македонія, Чорногорія, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина та Україна. UNIQA Group також включає страхові компанії в Швейцарії і Ліхтенштейні.

UNIQA - контакти для ЗМІ в Україні:

Олена Симончук

E-mail: [email protected]

www.uniqa.ua