Швидкий кредит

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Швидка позика онлайн в Україні

Якщо ви зненацька зіткнулися з фінансовими труднощами, а до зарплати ще далеко — на допомогу прийдуть так звані “швидкі кредити”. Кредит онлайн на картку швидко можна оформити практично у кожній мікрофінансовій організації (МФО) України. На відміну від класичних позик, для їх оформлення достатньо мінімального пакета документів, а також немає потреби надавати поручителів або заставу. Такі кредити надаються на будь-які цілі, будь-то оплата комуналки, ремонт техніки, що вийшла з ладу, аванс за туристичну путівку і т.п. Деякі кредитні організації працюють цілодобово і дозволяють позичати гроші не лише без фото та дзвінків, а й практично без перевірок. При першому зверненні процес подання заявки займає менше 15 хвилин, а при повторному — цей час скорочується до 5 хвилин.

Основні переваги мікропозик:

 • 100% онлайн оформлення;
 • весь процес займає трохи більше 20-25 хвилин;
 • гроші надаються на будь-які цілі;
 • мінімум вимог до позичальників;
 • не потрібно шукати поручителів, підтверджувати доходи та надавати об'єкт застави;
 • виплата коштів відбувається одразу після схвалення заявки;
 • можливість отримання позики із поганою кредитною історією;
 • оформлення у режимі 24/7 (навіть якщо ви подаєте заявку вночі);
 • можливість оформлення позички з будь-якої точки України.

Найзручніший і найпростіший спосіб отримати мікрокредит — скористатися сервісом Портмоне. Для цього вам знадобиться комп'ютер або смартфон з доступом до інтернету, банківська карта та наявність документів під рукою.

Оформити кредит швидко на Portmone

Сервіс Portmone дає можливість не тільки оплачувати різні послуги та сервіси, а й дозволяє взяти швидкий кредит за номером картки. Для цього необхідно виконати низку нескладних дій:

 1. Перейдіть до каталогу послуг та виберіть розділ "Кредит".
 2. У списку доступних послуг, що відкрився, виберіть “Оформити кредит”, після чого ознайомтеся та виберіть найбільш вигідну кредитну пропозицію.
 3. Натисніть "Оформити" і дочекайтеся поки система перенаправить вас на сайт МФО, де необхідно вказати бажаний термін, суму позики та натиснути кнопку оформлення.
 4. Далі необхідно зареєструватися або авторизуватися на сайті та заповнити невелику анкету, в якій надати вашу основну персональну інформацію та контактні дані. Якщо ви без документів при собі, можете внести необхідні дані на основі їх фото.
 5. Надішліть анкету на перевірку та чекайте на рішення.
 6. Після схвалення заявки — дочекайтеся зарахування грошей на банківську картку.

Звертаємо увагу, що оформлення позики через Портмоне здійснюється без комісії.

Умови та вимоги швидкого онлайн кредиту на картку

Скористатися послугами мікрокредитних організацій може кожен бажаючий, який відповідає низці вимог:

 • має українське громадянство;
 • старше 18 років;
 • має чинну прописку на території України;
 • отримує стабільний прибуток;
 • не має судимостей.

Важливо відзначити, що отримати позику до МФО можуть не лише офіційно працевлаштовані громадяни, а й особа без офіційного місця роботи, а також студенти та пенсіонери. Єдина умова — суми наявного доходу має вистачати на проживання та обслуговування боргу.

Щоб подати заявку на кредит онлайн швидко, необхідно мати:

 • паспорт громадянина України чи ID-картку;
 • ідентифікаційний код (ІПН);
 • мобільний телефон;
 • платіжну картку, емітовану будь-яким українським банком.

Незважаючи на те, що МФО видають кредити практично без відмови, у деяких випадках у наданні позики все ж таки можуть відмовити. Наприклад, якщо в анкеті вказано недостовірну інформацію, документи позичальника значаться серед викрадених або його вік не відповідає вимогам кредитора. Крім того, важливо пам'ятати, що в одній МФО можна оформити лише одну позику, тому якщо ви вже маєте активний мікрокредит, то подавати заявку на другий потрібно в іншу компанію.

Як погасити швидку мікропозику

Фінансові організації, які надають мікропозики, постійно вдосконалюють обслуговування, щоб полегшити і спростити як процес оформлення, а й процес погашення кредиту. Тим не менш, найпростіший і найшвидший спосіб повернути кредит — оплатити його через сайт Portmone, що займе у вас не більше 3 хвилин.

Також внести оплату можна через:

 • касу будь-якого українського банку;
 • платіжні термінали, які можна знайти у кожному ТРЦ чи супермаркеті;
 • сайт МФО, де була оформлена позика;
 • мобільний додаток банку чи систему інтернет-банкінгу;
 • відділення пошти.

Здійснювати оплату рекомендується заздалегідь — щонайменше за 2-3 дні до розрахункової дати, яка вказана у кредитному договорі. Якщо у вас немає кредитної угоди на руках, ви завжди можете уточнити дату погашення, авторизувавшись в особистому кабінеті на сайті МФО або зателефонувавши на її гарячу лінію. Багато компаній розсилають СМС-повідомлення з нагадуванням про оплату та рекомендованою датою внесення платежу за кілька днів до дати платежу.

Ми настійно рекомендуємо не допускати прострочок за кредитом, оскільки це може призвести до штрафних санкцій і може негативно позначитися на вашій кредитній історії. У разі виникнення фінансових труднощів, які не дозволяють погасити позику в строк, скористайтесь послугою пролонгації, яку пропонує 90% представлених в Україні МФО.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна