Поповнити TravelSIM

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

TravelSIM — це картка сплаченого наперед мобільного роумінгу, що діє за кордоном. Це відмінне рішення для тих, хто багато подорожує та часто вилітає на ділові зустрічі в інші країни. Щоб дзвонити та підключатися до інтернету, необхідно лише придбати пакет послуг і поповнити рахунок.

Сервіс Portmone дозволяє поповнити «Тревелсім» онлайн будь-коли та де завгодно. Усе, що потрібно, — банківська картка з позитивним балансом і смартфон. При цьому переказати гроші на рахунок за допомогою «Портмоне» можна навіть у випадку, якщо доступ до інтернету відсутній через нульовий баланс.

Як поповнити TravelSIM: ключові моменти

Нерідко гроші на рахунку закінчуються в невідповідний момент. Якщо ви не готові витрачати час на пошуки банківського термінала, краще зазирнути на сервіс Portmone. На сайті можна поповнити TravelSIM онлайн будь-коли та з будь-якої країни світу.

Доступні два способи поповнення:

  • Без авторизації в системі. Щоб поповнити баланс, необхідно вказати номер телефону з кодом і суму, а потім натиснути кнопку «Сплатити». Далі потрібно ввести реквізити платіжної картки та знову натиснути «Оплатити».
  • Зареєстровані користувачі. Оплата здійснюється через особистий кабінет. Варто увійти в систему та повторити описаний вище шлях. Авторизовані користувачі можуть створювати шаблони та налаштовувати автоплатежі: заповнивши форму одного разу, вам більше не доведеться вводити дані для здійснення оплати.

Гроші зараховуються на баланс протягом кількох хвилин. Після успішної оплати клієнтам, котрі під час оформлення платежу вказали e-mail, автоматично надсилається квитанція. Зареєстровані користувачі мають можливість завантажувати квитанції в особистому кабінеті.

Комісія під час поповнення «ТревелСІМ»

Поповнення рахунку «ТревелСІМ» на сайті Portmone здійснюється без комісії. Мінімальна сума становить 10 грн. Не забувайте, що комісія може стягуватися банком, що видав платіжну картку.

Переваги поповнення «Тревелсім» через Portmone

Є кілька вагомих причин скористатися сервісом Portmone:

  • фінансові операції відповідають міжнародному стандарту безпеки PCI DSS. Завдяки багатоступеневому шифруванню даних ризик, що зловмисники заволодіють конфіденційною інформацією, зведений до нуля;
  • зарахування коштів триває кілька хвилин;
  • оплата можлива зі смартфона, планшета та ноутбука;
  • сервіс доступний 24/7.

Portmone — можливість поповнити «ТревелСІМ» через інтернет швидко та безпечно, в якій частині світу ви б не знаходилися.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна