Оплатити Вінер Телеком

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
   
Рекомендуємо
Активуйте функцію та отримуйте персональні інвойси на оплату з заповненими реквізитами після реєстрації. Списання коштів після вашого підтвердження. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Без комісії

Вінер Телеком (Viner Telekom) — сучасний інтернет-провайдер, який надає не лише мешканцям багатоквартирних та приватних будинків, а й бізнес-клієнтам (приватні та державні підприємства). Покриття компанії охоплює низку населених пунктів у Київській, Житомирській, Вінницькій, Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях.

Основні напрямки діяльності:

  • підключення до Інтернету на швидкості до 500 Мбіт/с;
  • надання статичної IP-адреси;
  • підключення до кабельного/аналогового ТБ;
  • налаштування мережного обладнання.

Якщо ви шукаєте швидкий та комфортний спосіб поповнення балансу провайдера в Вінер Телеком, тоді скористайтеся послугами Portmone.

Як поповнити інтернет Viner телеком онлайн через Portmone

Щоб поповнити Вінер Телеком за допомогою Портмоне не обов'язково реєструватися в системі достатньо виконати кілька дій:

  1. Перейти до категорії “Інтернет” та вказати свій регіон проживання.
  2. Знайти та вибрати компанію “Вінер Телеком” у списку доступних компаній-провайдерів.
  3. Вписати № особового рахунку та необхідну суму поповнення. Натиснути "Оплатити".
  4. Вказати дані платіжної картки та дійсну адресу електронної пошти.
  5. Виконати оплату.

Баланс провайдера буде поповнений протягом 2 хвилин. Перевірити факт зарахування коштів можна за допомогою особистого кабінету на сайті vinertelecom.ua або набравши службу підтримки, телефони якої вказані в розділі “Контакти”. Також на сайті провайдера можна отримати актуальну інформацію про тарифи, переглянути останні новини та актуальні акції.

Якщо оплата послуг Viner Telekom здійснювалася після того, як ви авторизувалися на Portmone, можна зберегти платіж як шаблон, а потім використовувати його для ще більш швидкого поповнення рахунку, а також створення нагадувань та налаштування автоматичної оплати.

Звертаємо увагу, що поповнення Вінер Телеком Херсон за допомогою Портмоне здійснюється без комісії. А якщо ви хочете також економити на комісії, оплачуючи послуги охорони, комуналку, ТВ та телефонію, тоді необхідно підключити пакет “Місяць”. Для цього потрібно виконати вхід до користувальницького кабінету, перейти в налаштування профілю, де вибрати розділ "Підписка" та активувати тариф "Місяць". Скасувати дію тарифного плану можна будь-якої миті.

Переваги оплати Вінер інтернет через Портмоне

Сервіс Портмоне надає можливість оплати послуг тисячі компаній та сервісів, заощаджуючи ваш час. Наприклад, ви можете:

Більшість послуг сервісу доступні незареєстрованим користувачам, але якщо ви здійсните реєстрацію в системі, то отримаєте ще більше можливостей. Наприклад, зможете здійснювати пошук рахунків за адресою, передавати показання лічильників, отримувати кешбек, персоналізувати кабінет користувача, отримувати винагороду за кожного запрошеного друга та багато іншого.

Portmone постійно працює над тим, щоб запропонувати своїм користувачам ще більше можливостей та зробити процес оплати ще більш комфортним та швидким.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна