Погашення кредиту ПУМБ

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.
Комісія 1%, не менше 10 грн.

ПУМБ (Перший український міжнародний банк) — один із найбільших українських банків, що входить до складу промислово-фінансової групи SCM. Банк був заснований у 1991 році і наразі представлений більш ніж 200 відділеннями, що розташовані у всіх областях України.

Фінансова установа пропонує широкий спектр банківських послуг, включаючи кредитування фізичних осіб, представників малого бізнесу та ФОП. Кредитні продукти представлені:

  • кредитними картками;
  • грошовими позиками;
  • товарними кредитами.

Якщо вам потрібно оплатити кредит ПУМБ за номером договору — скористайтесь онлайн платіжним сервісом Portmone та здійснюйте оплату через інтернет.

Сплатити кредит ПУМБ онлайн — покрокова інструкція

Розповідаємо покроково, як зробити оплату кредиту ПУМБ онлайн:

  1. Увійдіть у розділ "Кредити" та виберіть "Погашення кредиту в ПУМБ".
  2. Впишіть рахунок IBAN, номер та дату кредитного договору, ваші ПІБ, ІПН та суму оплати, після чого натисніть кнопку “Сплатити”.
  3. Введіть реквізити картки, з якої буде списано кошти, а також email, на який буде направлено квитанцію.
  4. Здійсніть оплату, повторно натиснувши “Оплатити”.

Час обробки платежу зазвичай не перевищує кілька хвилин, після чого на вказаний email надсилається цифрова квитанція. Час зарахування грошей на кредитний рахунок залежить від швидкості обробки платежів банком-емітентом і може коливатись у межах 1-3 днів.

Якщо під час оплати кредиту за номером рахунку ви зіткнулися з проблемами або у вас виникли запитання — задайте їх цілодобовій службі підтримки, способи зв'язку з якою можна знайти на сторінці “Контакти”.

Як погасити кредит ПУМБ без комісії

Оплата кредиту за договором через Портмоне передбачає сплату комісії, що становить 2% суми платежу (не менше 2 грн). А якщо ви бажаєте здійснювати оплати без комісії — платіжний сервіс надає таку можливість для зареєстрованих юзерів. Для цього необхідно накопичувати бонуси, які можна одержати:

  1. Виконуючи оплати з кешбеком.
  2. Запрошуючи друзів та знайомих у рамках спеціальної реферальної програми.

Накопичені бонуси можна використовувати для списання комісії або вивести на свій рахунок мобільного. Крім того, бонуси можна використовувати для оплати пакету "Місяць", що дозволяє здійснювати оплату комуналки, телефонії, охорони, інтернету та ТБ без комісії.

Погашення кредиту банку ПУМБ за шаблоном

Зареєстровані користувачі Portmone можуть виконати оплату кредиту в ПУМБ за договором та зберегти платіж як шаблон. Також шаблон можна створити через кабінет користувача, перейшовши до розділу “Шаблони” та натиснувши “Створити шаблон”.

Використання шаблону дозволяє заощаджувати ваш час при наступних оплатах, тому що вам не доведеться вводити реквізити рахунку та свою персональну інформацію повторно — дані будуть збережені в системі. Вам залишиться лише ввести дані картки або вибрати одну з раніше збережених карток, ввести захисний CVC/CVV-код та підтвердити операцію.

Додаткові можливості онлайн-сервісу Портмоне

За допомогою онлайн-сервісу Portmone можна не лише сплатити кредит банку ПУМБ карткою та поповнити картку ПУМБ, а й оплатити послуги тисячі різноманітних компаній та сервісів. Наприклад, ви маєте змогу:

Користуючись сайтом чи додатком Портмоне, ви гарантовано отримуєте високу швидкість обробки платежів, надійний захист персональної інформації та мінімальний розмір комісії.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна