Погашення кредиту в ПУМБ

Комісія 1%, не менше 10 грн.

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Погасити кредит ПУМБ в режимі онлайн можна за допомогою Портмоне. Для цього вам не потрібно шукати найближче відділення банку чи платіжний термінал. Все відбувається в дистанційному режимі. Єдина вимога – наявність картки Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР будь-якого банку України.

Як погасити кредит в ПУМБі карткою?

Погашення кредиту на сайті portmone.com відбувається в декілька етапів:

  1. Необхідно ввести дані позичальника (номер розрахункового рахунку, дату та номер кредитного договору, ПІБ і ІПН).
  2. Необхідно вказати реквізити платіжної картки (код CVV, 16 цифр на лицьовій стороні та термін дії картки).

Оплатити кредит в ПУМБі тут можна як дебетовою, так і кредитною карткою. Потрібно зазначити, що з боку банку, який випустив вашу картку (необов’язково картку ПУМБа) не повинно бути обмежень на проведення транзакцій через інтернет. В іншому випадку ви не зможете погасити кредит за номером договору. Щоб змінити ліміти варто звернутись до фінансової установи, контакти якої вказані на картці.

Також підкреслимо, що дізнатись залишок по кредиту або перевірити кредит на наявність заборгованостей можна тільки в спеціалістів банку. Портмоне не володіє даною інформацією.

Погашайте кредит вигідно

Portmone.com пропонує вигідні умови погашення кредитів онлайн, серед яких:

  • Низька комісія 1%;
  • Можливість погасити кредит карткою будь-якого українського банку;
  • Можливість здійснювати платіж в будь-який час доби;
  • Економія часу та нервів.

Але погасити споживчий кредит в ПУМБі – лише одна з можливостей Портмоне. Тут ви можете переказати кошти з картки на картку, погасити кредит в ліквідованому банку, кредитній спілці чи ломбарді. З усіма фінансовими послугами Портмоне можна ознайомитись в розділах «Грошові перекази» та «Погашення кредитів».

Ще одна перевага нашої платіжної системи – безпека даних користувачів. Портмоне гарантує збереженість реквізитів вашої картки, а також вашої особистої інформації. Це підтверджує успішно пройдений аудит безпеки PCI DSS.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна