Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

Створіть посилання для отримання переказу на картку

Запит на переказ – це ввічливий спосіб нагадати друзям або родичам про грошовий переказ для Вас.

Останні три роки Portmone.com перемагає в номінації «Кращий сервіс грошових переказів із картки на картку» в конкурсі PaySpace Magazine Awards. Мало хто знає, але за допомогою ресурсу можна не тільки переказати, але й отримати кошти на картку онлайн. Це дуже зручний сервіс для тих, хто не хоче передавати реквізити своєї картки для грошового переказу та хто бажає полегшити життя відправнику коштів.

Як отримати гроші на картку?

Запит на отримання грошових коштів формується в декілька кроків. Для цього необхідно:

  1. Ввести 16 цифр банківської картки Отримувача.
  2. В рядку «Сума переказу» вказати суму від 1 до 25000 грн.
  3. Вказати повідомлення (необов’язковий параметр), яке відобразиться в запиті.
  4. Натиснути на кнопку «Отримати посилання».

Сформоване посилання можна відправити в будь-який месенджер або за допомогою SMS. Відправнику достатньо відкрити посилання, ввести дані своєї банківської картки та підтвердити переказ.

Посилання має обмежений термін дії, тому якщо відправник буде планувати переказ на потім, лінк доведеться сформувати повторно.

На цій же сторінці можна відправити запит на отримання коштів поштою. Для цього отримувач повинен знайти e-mail відправника. Лист з посиланням на переказ коштів відправляється миттєво, тому відразу після відправки листа відправник може переходити за посиланням та здійснювати переказ.

Сплачуйте всі рахунки онлайн

Система Portmone.com – це не тільки переказ та отримання коштів, але й найбільший небанківський сервіс онлайн-платежів. Тут можна оплатити комунальні послуги, поповнити мобільний, баланс інтернету або телебачення, оформити передплату на журнал та навіть оформити ОСЦПВ. Це надійний помічник у вирішенні ваших повсякденних фінансових питань. Оплати можна здійснювати як за допомогою десктопної версії сайту, так і за допомогою мобільного додатку Портмоне.

Ознайомитися з комісією сервісу можна на сторінці «Тарифи».