ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"

Комісія 0.69%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити Енера в Вінниці, а також рахунки будь-якого іншого постачальника комунальних послуг можна за допомогою нашого сервісу. Для цього ви можете використовувати офіційний сайт чи мобільний додаток portmone.com. Для успішної оплати рахунку за електроенергію потрібні лише з'єднання з інтернетом та банківська картка.

Як оплатити за світло в Вінниці?

Процес оплати відбувається у декілька кроків:

  1. В каталозі постачальників послуг потрібно відмітити Енера Вінниця, для цього потрібно відкрити розділ “Комунальні послуги”.
  2. Для завантаження електронної квитанції потрібно вказати номер особового рахунку.
  3. Для здійснення платежу потрібно вказати реквізити банківської картки.

Під час оплати споживач має можливість ознайомитись з поточним тарифом енергокомпанії, а також передати показання лічильника. Квитанцію з підтвердженням оплати можна відразу завантажити після платежу або надіслати на e-mail. Зареєстровані користувачі також мають можливість зберігати всі квитанції в особистому кабінеті.
Також варто зазначити, що авторизовані в системі Портмоне особи мають доступ до архіву рахунків, що дозволяє в будь-який момент знайти рахунок за попередній період.

Оплачуйте всі рахунки в одному місці

Крім Енери в Вінниці з Портмоне можна також оплатити послуги таких компаній, як:

Крім комунальних послуг тут можна заплатити за телебачення та інтернет, переказати кошти та поповнити телефон, погасити кредит та платити податки, сплатити штрафи та послуги охоронних фірм, оформити автоцивілку та передплату на улюблену газету.
Перелік сервісів стрімко зростає, що робить Портмоне незамінним у вирішенні повсякденних фінансових задач. Так, нещодавно в каталозі з'явився розділ “Освіта” в якому можна розрахуватися за послуги дитячих садочків у Вінниці.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна