Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ в Вінниці

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Разом з portmone.com можна швидко і легко оплачувати Вінницягаз збут і ще послуги понад 1500 комунальних підприємств України. При цьому немає необхідності шукати і особисто відвідувати відділення Банку, так як все можна зробити онлайн, безпосередньо з екрану ПК або смартфона. На відміну від більшості подібних платіжних сервісів, portmone.com дозволяє користуватися своїми послугами не тільки зареєстрованим, але і не зареєстрованим користувачам.

Сьогодні, крім оплати комунальних послуг, користувачам доступна можливість здійснення миттєвих переказів з картки на картку, поповнення мобільного телефону, покупки страхових полісів, а також авіа та квитків на автобус.

Кроки по оплаті за газ в Вінниці

Для оплати за газ Вінниця необхідно виконати всього кілька простих кроків:

  • зайти на сайт або в додаток Portmone;
  • перейти в "Каталог послуг" та вибрати розділ "Комунальні послуги";
  • вибрати свій регіон і необхідну компанію;
  • ввести № особового рахунку;
  • вказати реквізити платіжної картки та суму оплати;
  • підтвердити платіж.

В ході здійснення платежу система запропонує вказати email, на який після успішної оплати рахунку буде відправлена електронна квитанція, яку в подальшому можна роздрукувати.

Важлива умова: на банківській картці повинен бути позитивний залишок грошових коштів, а також відсутні заборони на виконання онлайн-оплат. В іншому випадку банк-емітент не дозволить зняти гроші з карти і, відповідно, платіж буде відхилений.

Крім послуг за газопостачання Portmone.com дозволяє оплачувати і інші види комунальних послуг м.Вінниця, а саме:

Зауважимо, що при оплаті деяких послуг може стягуватися комісія, заощадити на якій можна підключивши тариф "Місяць".