КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ - споживання газу

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити Київоблгаз за номером особового рахунку в режимі онлайн можна за допомогою ресурсу portmone.com. Для цього достатньо мати картку Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР з позитивним балансом грошових коштів або доступом до кредитного ліміту. До сплати приймаються картки будь-якого банку України.

Як оплатити рахунок Київоблгаз карткою?

Оплатити газ можна в два етапи:

  1. Потрібно ввести номер особового рахунку.
  2. Потрібно ввести параметри банківської картки (16 цифр, термін закінчення дії та код CVV).

Номер ОР можна подивитись в паперовій квитанції. Щоб не повторювати ввід цих даних під час кожної оплати, достатньо зареєструватись в системі Портмоне та налаштувати шаблон, який дозволяє оплатити рахунок Київоблгаз ЗБУТ в декілька кліків.

Як налаштувати шаблон?

Шаблони розрахунків – одна з причин зареєструватись на сайті portmone.com. Вони економлять час та роблять платежі зручнішими та швидшими. Так, щоб налаштувати шаблон для оплати рахунків від компанії Київоблгаз ЗБУТ, потрібно:

  • Увійти до особистого кабінету;
  • В рубриці «Шаблони» обрати опцію «Додати рахунок»;
  • В пошуку знайти Київоблгаз або відмітити дану компанію в каталозі послуг (для цього оберіть регіон Київська область та категорію «Комунальні послуги»);
  • Ввести ОР та коментар до шаблону;
  • Зберегти шаблон.

Після збереження шаблону система Портмоне буде самостійно сповіщати вас про надходження нових рахунків за допомогою електронних листів. Додатково можна активувати SMS-сповіщення в розділі «Особисті дані».

Абонентам Київоблгаз оплата також доступна за допомогою технології Masterpass. Створити гаманець Masterpass можна в розділі «Платіжні картки».

Як передати показання лічильника?

Під час оплати також можна передати показання лічильника. Для цього потрібно заповнити відповідні поля на сторінці оплати. Це зручніше звичного всім способу передачі показань (по телефону).

Мешканців Ірпеня, Боярки, Броварів, Борисполя, Вишгорода, Василькова, Фастова та інших населених пунктів, яких обслуговає Київоблгаз ЗБУТ також може зацікавити сплата послуг наступних компаній: