Одесаобленерго (За спожиту електроенергію до 01.01.2019р.)

Комісія 1%, не менше 3 грн.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Щоб сплатити Одесаобленерго на сайті Портмоне, достатньо мати картку Visa, Mastercard чи НПС ПРОСТІР будь-якого банку України, а також декілька хвилин часу. Цією послугою можуть скористатись жителі Одеси та Одеської області, які не бажають витрачати свій час на чергу та пошуки платіжних терміналів.

Як оплатити рахунок Одесаобленерго карткою?

Для цього достатньо:

  • Обрати РЕМ в випадаючому переліку, наприклад, Південний РЕМ;
  • Вказати особовий рахунок (поле О/р в паперовій квитанції);
  • Ввести параметри банківської картки (CVV2/CVC2 код безпеки, термін дії та 16 цифр на лицьовій стороні).

Варто зазначити, що баланс платіжної картки повинен бути позитивним чи вам повинні бути доступні кредитні кошти. В іншому випадку операція буде відмінена через брак грошей. Також причиною неуспішної операції можуть бути обмеження на здійснення транзакцій через інтернет з боку банку-емітента. В такій ситуації, щоб заплатити за електроенергію необхідно зв’язатись з інформаційною підтримкою фінансового закладу та змінити ліміти.

Передавайте показання лічильників онлайн

Portmone.com – це не тільки можливість оплатити електрику та будь-які інші комунальні послуги в режимі онлайн, але й можливість передавати показання лічильників комунальним підприємствам дистанційно. Внесення показань відбувається в процесі сплати. Як тільки ви підтверджуєте платіж, ваші показання направляються в компанію Одесаобленерго чи інше підприємство, послуги якого ви вирішили сплатити через Портмоне.

Сплачуйте рахунки через шаблон

Найшвидший спосіб оплатити електрику в Одесі – налаштувати шаблон оплати в особистому кабінеті користувача. Для цього необхідно зареєструватись на сайті Портмоне та здійснити декілька простих кроків:

  1. Увійти до особистого кабінету.
  2. Перейти до додавання рахунку в розділі «Шаблони».
  3. Вибрати Одесу та область в переліку регіонів та категорію «Комунальні послуги».
  4. Знайти Одесаобленерго в списку компаній.
  5. Вибрати РЕМ, вказати ОР та зберегти шаблон.

Після цього ви зможете заплатити за світло в Одесі в декілька кліків. Зазначимо, що система самостійно сповістить про надходження рахунків шляхом SMS чи e-mail повідомлення. Змінити дані сповіщення можна в розділі «Особисті дані».

Також зазначимо, що абонентам Одесаобленерго оплата доступна з технологією Masterpass.

Дізнайтесь більше про те, послуги яких компаній можна сплачувати без комісії в розділі «Тарифи». Вас також може зацікавити поповнення мобільного, переказ коштів з картки на картку, оплата інтернету та стаціонарної телефонії.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна