Єдина комунальна система. м. Куп'янськ

   
Рекомендуємо
Збережіть шаблон, щоб наступного разу не вводити номер договору знову. Послуга доступна для зареєстрованих користувачів.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн.
Рахунок даної компанії буде доставлено вам протягом декількох хвилин.

Також сплачують послуги

Сплатити рахунок за комунальні послуги в Куп’янську можна за допомогою Портмоне. Для цього достатньо бути абонентом КП НПФ ВАС та знати наступну інформацію:

  • Номер особового рахунку;
  • Номер SRC.

Ці дані необхідні щоб оплатити VAS послуги в місті Куп’янську без відвідування банку, поштового відділення чи платіжного терміналу. Дізнатись про них можна за допомогою паперової квитанції, яка надається безпосередньо комунальним підприємством.

Як оплатити рахунок ЄКС карткою?

Для оплати рахунку від компанії «Єдина комунальна система» можна скористатись картками Visa, Mastercard та НПС ПРОСТІР будь-якого банку України з позитивним балансом грошових коштів на залишку.

В процесі оплати необхідно ввести реквізити картки, а саме:

  • CVV2/CVC2 код безпеки;
  • 16ти-знаковий номер;
  • Термін дії.

Зазначимо, що з боку банку, який випустив вашу картку, можуть бути встановлені певні обмеження на здійснення транзакцій через інтернет. Ці ліміти можуть завадити оплатити за квартиру в режимі онлайн. Тому ми рекомендуємо уточнити наявність подібних обмежень. Для цього потрібно зв’язатись з інформаційною підтримкою банку-емітента, контакти якого вказані на зворотні стороні картки.

Передавайте показання лічильника онлайн

Сплачуючи рахунок на Портмоне, ви не тільки переказуєте грошові кошти на баланс комунального підприємства, але й можете передавати поточні показання лічильників. Для цього на сторінці оплати конкретної послуги передбачено поле, яке можна редагувати, де і здійснюється введення показань лічильників.

Разом з portmone.com комунальні платежі в Куп’янську стають зручнішими та швидшими. Але окрім комунальних послуг, тут ви можете поповнити рахунок мобільного телефону, погасити кредит, переказати кошти на банківську картку, оплатити податки та навіть оформити передплату на ваш улюблений журнал.

Також рекомендуємо звернути увагу на компанію Харківгаз ЗБУТ (область).

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна