Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

МКП "Хмельницькводоканал" за водопостачання в Хмельницькому

Прізвище, ім’я, по батькові українською мовою

Комісія 1,5% + 3 грн

Переказ виконується протягом 3-х робочих днів.

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити рахунки Хмельницкого водоканалу та будь-які інші ЖКГ-послуги жителі Хмельницького і області можуть за допомогою portmone.com. Упродовж 17 років сервіс надає українцям можливість здійснювати будь-які платежі онлайн незалежно від їх місця перебування. Окрім офіційного сайту, Портмоне також має свій додаток, що дає змогу виконувати оплату зі смартфону всього декількома дотиками до екрану.

Як сплатити за воду в Хмельницькому?

Щоб оплатити рахунок за воду, знадобиться з’єднання з інтернетом і банківська картка з додатнім балансом грошових коштів. Процес оплати виглядає так:

  1.    Відкриваємо сайт або мобільний додаток Портмоне і переходимо до каталогу послуг.
  2.    У розділі “Комунальні послуги” позначаємо компанію Хмельницькводоканал.
  3.    Вказуємо затребувану інформацію (номер особового рахунку, адресу та ПІБ).
  4.    Вказуємо реквізити банківської картки.

Комісія за платіж повідомляється перед підтвердженням оплати, тому ви завжди можете скасувати транзакцію, якщо комісія вас не влаштовує. Щоб оплатити рахунок за воду без комісії, можна перейти на тарифний план “Місяць”. Він стає доступним після реєстрації в системі Портмоне.

Реєстрація надасть можливість користуватися всіма перевагами сервісу. Так, авторизований користувач може додавати банківські картки, налаштовувати шаблони й автоплатежі, працювати зі звітами й архівом рахунків, управляти системними повідомленнями і зберігати всі квитанції в одному місці. Також зареєстрованим клієнтам компанії Хмельницькводоканал оплата доступна за допомогою гаманця Masterpass.

Окрім Хмельницкводоканалу, тут доступна оплата Хмельницьктеплокомуненерго, Хмельницькгаз ЗБУТ, Хмельницькенергозбут та інших постачальників послуг. Крім оплати комунальних рахунків затребуваними є перекази грошей, поповнення мобільного, сплата податків та штрафів, оплата інтернету й телебачення, погашення кредитів і оформлення полісів страхування.