Дитячі садки м. Київ (харчування)

Комісія 1,5%, не менше 3 грн.
Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Оплатити дитячий садочок онлайн можна за допомогою Портмоне. Відтепер не потрібно шукати відділення банків та заповнювати складні паперові платіжки. Все відбувається в дистанційному режимі протягом декількох хвилин.

Як заплатити за дитячий садок карткою?

Все просто:

  • вкажіть ID дитини;
  • введіть реквізити картки (CVV код, термін дії та номер з 16 цифр).

Зазначимо, що на portmone.com можна сплатити харчування в дитячому садочку вашої дитини карткою будь-якого банку України. До сплати приймаються картки Mastercard, Visa чи НПС ПРОСТІР. Для зареєстрованих користувачів оплата протягом перших 6ти місяців 2018 року доступна без комісії.

ID дитини вказано в паперовій квитанції від комунального підприємства (поле ID). Без цього номеру заплатити за садок через інтернет неможливо. Якщо ви не знаєте номер ID, рекомендуємо звернутись безпосередньо до постачальника послуг.

Сплачуйте послуги дитячого садочку через шаблон

Щоб оплатити садочок в Києві ще швидше – увійдіть до особистого кабінету та налаштуйте шаблон оплати. Для цього:

  • натисніть на кнопку «Додати рахунок» в розділі «Шаблони»;
  • в каталозі послуг обрати категорію «Комунальні послуги»;
  • відмітьте «Комунальні дитячі садки м. Київ (харчування)» в переліку компаній;
  • введіть ID дитини та збережіть шаблон.

Після цього вам не доведеться вводити особисті дані під час оплати. Також ви можете додати інформацію про вашу платіжну картку в розділі «Платіжні картки», що дозволить здійснювати транзакції без вводу 16ти-знакового номеру та терміну дії. Якщо ви не хочете вводити код безпеки CVV під час оплати – зареєструйте гаманець Masterpass.

Але заплатити за дитячий садок через інтернет – лише одна можливість Портмоне. З нами ви також можете: