AVON у Києві

При cплаті картками Райффайзен Банк Аваль, ПАТ «Укрсоцбанк» та Ощадбанк - комісія 1,01%
При cплаті картками інших банків - комісія 2%

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Примітка: Оплатить заказы компании AVON Вы можете через сервис Portmone.com на сайте AVON

За допомогою Portmone.com шанувальникам косметики Avon оплата доступна в онлайн режимі карткою будь-якого банку України. Реєструватися в системі для здійснення платежу не обов’язково, що дозволяє зекономити максимум часу. Проте, створивши особистий кабінет можна зберігати квитанції про сплату тих чи інших рахунків, а також налаштовувати шаблони для миттєвих оплат. Але про все по порядку.

Як оплатити косметику Avon онлайн?

Щоб оплатити замовлення через систему Портмоне потрібно:

  1. Обрати розділ «Дистрибуція» в каталозі послуг.
  2. Ввести особовий рахунок, ПІБ, номер накладної, контрольний код та суму до сплати.
  3. Натиснути на кнопку «Оплатити».
  4. Ввести реквізити банківської картки (приймаються картки НПС ПРОСТІР, Visa, Mastercard).
  5. Підтвердити платіж.

Варто зазначити, що комісія за платіж відрізняється в залежності від банку, який випустив карту платника. Так, власники карток Райффайзен Банку Аваль чи Ощадбанку, наприклад, можуть оплачувати замовлення з комісією 1,01%.

Щоб не вводити реквізити картки під час кожного платежу, рекомендуємо зареєструватися в системі. Це дозволить додавати картки в особистому кабінеті і здійснювати оплати тільки вводячи CVV-код. Після реєстрації прихильникам торгової марки Ейвон оплата замовлень також стане доступною за допомогою технології Masterpass.

Avon, тут доступна оплата Оріфлейм та оплата замовлень від:

  • Mary Kay;
  • LR Health & Beauty Systems;
  • NU Skin;
  • Zepter.

Також користувачі можуть переказувати грошові кошти з картки на картку, погашати кредити, сплачувати послуги комунальних компаній, інтернет та ТБ-провайдерів. Всього в каталозі представлено 14 розділів та більш ніж 3000 компанії. Щоб знайти своїх постачальників послуг, рекомендуємо скористатися пошуком. У разі виникнення запитань звертайтеся до нашої служби підтримки.