Кредит без дзвінків

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Де можна взяти кредит онлайн на картку без дзвінків

Оформлення кредиту — простий і швидкий спосіб вирішити фінансові питання, що несподівано виникли. При цьому далеко не кожен позичальник бажає спілкуватися з кредитним фахівцем і, тим більше, не хоче, щоб телефонували його близьким та колегам по роботі. Рішенням для таких людей можуть стати МФО, які дозволяють отримати швидку позику на картку без відмови та дзвінків через інтернет.

На відміну від банківських кредитів, позики у мікрофінансових організаціях можна оформити лише за 15-20 хвилин. Все, що вам потрібно — комп'ютер чи смартфон, а також банківська картка, випущена будь-яким українським банком. Крім того, небанківські організації висувають на порядок менше вимог до позичальників, що дозволяє позичати людям без офіційного працевлаштування, пенсіонерам і навіть студентам.

Щоб не нарватися на шахраїв, оформляти позички краще у перевірених МФО. Для пошуку відгуків та додаткової інформації про потенційних кредиторів можна витратити особистий час або скористатися сервісом Портмоне, який уже проробив всю роботу за вас і зібрав кредитні пропозиції лише перевірених банків та МФО.

Оформити позику без дзвінків на Portmone

Користувачі Portmone можуть швидко підібрати та оформити моментальний кредит онлайн на картку без дзвінків та без перевірок. Для цього потрібно:

 1. Вибрати розділ "Кредити" та натиснути "Оформити кредит".
 2. Ознайомитись з доступними кредитними пропозиціями та вибрати найбільш вигідне.
 3. Натиснути "Оформити" і почекати, поки система направить вас на сайт кредитної організації, де потрібно зареєструватися або увійти в особистий кабінет, ввести суму та термін позики та заповнити невелику анкету.
 4. Вказати дані картки та надіслати анкету на перевірку.
 5. У разі отримання позитивної відповіді залишиться лише підписати договір та дочекатися зарахування коштів на банківську картку.

Як тільки кошти будуть зараховані на карту, ви можете одразу почати користуватися ними.

В анкеті потрібно вказувати лише достовірну інформацію, інакше вам можуть відмовити у наданні позики. Також багато МФО просять надати контактну особу, але не варто переживати — контакт необхідний, щоб вам можна було передати будь-яку інформацію, за умови, що кредитор не може зв'язатися з вами самостійно.

Умови та вимоги отримання мікрокредиту без дзвінків

На українському фінансовому ринку представлено кілька десятків МФО, але умови надання позик у них практично не відрізняються:

 • сума — від 500 до 20000 грн;
 • термін запозичення — від 1 до 90 днів з правом пролонгації та дострокового погашення;
 • відсоткова ставка — до 3% на день.

Якщо ви звертаєтеся за мікропозикою вперше, більшість фінансових компаній будуть готові надати вам першу позику під 0 відсотків. Так компанія дозволяє переконатися у простоті та зручності сервісу онлайн кредитування, без будь-якого ризику для вашого бюджету.

Щоб подати заявку на отримання позички без поручителів, необхідно надати:

 • паспорт чи ID-карту;
 • ідентифікаційний номер (ІПН);
 • мобільний телефон;
 • дані платіжної картки, яка обов'язково повинна належати людині, на яку оформляється позика.

Для підтвердження особи кредитор може попросити надати фото з документами в руках або пройти аутентифікацію через BankID.

Переваги кредиту без дзвінка оператора

Кредити в МФО мають низку переваг, що відрізняють їх від класичних банківських позик:

 • взяти кредит онлайн без дзвінка можна у режимі 24/7;
 • достатньо мінімальної кількості документів (паспорт та ІПН), при цьому не потрібно підтверджувати дохід, надавати заставу або шукати поручителів;
 • кредити надаються майже без відмови;
 • можливість отримання позики людьми із поганою кредитною історією;
 • весь процес відбувається онлайн та займає менше 20 хвилин, що дозволяє отримати гроші терміново;
 • можливість продовження терміну кредитування;
 • перший кредит надається на пільгових умовах.

Звичайно, як і будь-який інший тип запозичення, кредити без дзвінків не позбавлені недоліків, ключові з яких — висока відсоткова ставка та невелика сума запозичення.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна