Кредит із простроченнями

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Чи можливо взяти кредит із розстроченням в Україні

Той, хто хоча б раз звертався за банківським кредитом, знає, що банки ретельно перевіряють потенційних позичальників і не видають кредити боржникам з відкритими простроченнями. Це зумовлено тим, що в очах фінансової установи такий позичальник виглядає неблагонадійним і, оформивши новий кредит, лише посилить своє фінансове становище. При цьому деякі банки готові надавати позики людям із простроченнями, але лише за умови надання застави, наприклад нерухомості. Але навіть у разі надання застави жоден банк не дасть гарантії того, що кредит буде виданий.

На відміну від банків, мікрофінансові організації (МФО) менш вимогливі до позичальників і готові видавати мікрокредити за наявності поточних прострочок. При цьому немає потреби надавати поручителів або залишати предмет застави. Але в чому підступ? Зворотною стороною таких кредитів є процентна ставка, яка помітно вища, ніж у банках. Тому такі кредити є сенс оформлювати, якщо вам терміново потрібна невелика сума на строк до 30 днів.

Чи перевіряється наявність прострочень в інших банках

Перевірка наявності прострочень — одне з обов'язкових перевірок, які здійснюють як банки, а й небанківські кредитні організації. На основі цих даних кредитор оцінює свої ризики та приймає рішення про надання онлайн позики. Інформацію про наявність прострочених кредитів та платіжну дисципліну позичальників фінансові установи отримують з Бюро кредитних історій (БКІ), які отримують цю інформацію безпосередньо від банків та мікрокредитних організацій. Передача такої інформації, згідно з чинним законодавством, є обов'язковою.

Підтвердження платоспроможності та гарантії для позики з простроченням

Якщо ви бажаєте оформити кредит на картку з простроченням, слід бути готовим до того, що фінансова організація може попросити підтвердити вашу платоспроможність. Для цього підійде:

 • довідка з місця роботи, в якій буде надана інформація про рівень вашого доходу та строки працевлаштування;
 • документ на заставне майно (наприклад, особисте авто, земельну ділянку, квартиру);
 • надання поручителя, який у разі потреби візьме ваші кредитні зобов'язання на себе.

Якщо у вас немає можливості надати довідку про доходи, заставу чи поручителя.

пошукайте кредитну організацію, де ця інформація не потрібна. Наприклад, скористайтеся онлайн-сервісом Portmone, де представлені МФО, які готові надавати кредити позичальникам з поточними простроченнями.

Позика з великим простроченням у МФО

Хоча МФО і надають мікропозики боржникам із відкритими простроченнями, не варто думати, що там працюють наївні та дурні люди, які готові надавати кредити без відмови. Мікрофінансові компанії також ретельно аналізують та перевіряють позичальників із простроченнями, надаючи позики на певних умовах:

 • сума запозичення — до 5000-6000 грн;
 • термін кредитування — до 1 міс;
 • необхідні документи — паспорт (ID-карта), ІПН, платіжна карта.

Після успішного погашення першого кредиту фінансова компанія може переглянути умови надання наступних позик, наприклад, збільшити максимальну суму або знизити відсоткову ставку.

Переваги мікропозики з простроченням на Portmone

Найшвидший і зручний спосіб підібрати та оформити кредит із простроченнями надає сервіс Портмоне. Для цього потрібно виконати лише кілька дій:

 1. Зайти на сайт або мобільний додаток Portmone.
 2. Увійти до каталогу послуг та перейти до розділу “Кредити”, де вибрати “Оформити кредит”.
 3. Знайомитись з пропозиціями доступних МФО та вибрати ту, де вони найбільш вигідні. Натиснути "Оформити".
 4. Після того, як сервіс перенаправить вас на сайт кредитної компанії, необхідно зареєструватися або увійти до персонального кабінету кредитора, вказати бажані параметри кредиту та заповнити анкету.
 5. Надіслати анкету на перевірку та чекати на рішення.
 6. Після отримання позитивної відповіді залишиться лише отримати гроші на карту.

Оформляючи кредит із простроченнями через Portmone, ви можете бути впевнені у благонадійності, представлених МФО. Крім того, сервіс дозволяє заощадити ваш час, тому що вам не доведеться самостійно шукати інформацію про МФО та умови надання кредитів у них.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна