Кредит онлайн без відсотків

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Позика онлайн без відсотків в Україні

Усі ми стикалися з фінансовими проблемами — комусь не вистачало грошей на купівлю побутової техніки чи ремонт, а хтось просто не розрахував бюджет і були потрібні гроші, щоб дотягнути до зарплати. Причини можуть бути різними, а найкращим їх рішенням може стати позика під 0%.

Безвідсотковий кредит — одна з форм кредитування, що передбачає отримання коштів у короткочасне користування без необхідності сплати відсотків. Тобто наприкінці терміну позичальнику необхідно повернути лише суму, яку він позичав. Звучить не правдоподібно, але такі кредити справді існують і їх можна оформити в Україні, але є декілька але:

 • в більшості випадків без відсотків видається лише перший кредит, а всі наступні позики будуть надані на стандартних умовах;
 • якщо мікропозика не буде погашена у встановлені терміни, то кредитор може перерахувати кредит за стандартною процентною ставкою;
 • безвідсоткова ставка може запроваджуватися на певний термін, наприклад, на перший місяць кредитування (актуально для кредитів на 3 місяці, на 4 місяці та більше);
 • при видачі безвідсоткової позики фінансова організація може стягувати інші збори, наприклад, комісію за видачу коштів або за обслуговування рахунку.

Перед оформленням безвідсоткової позички рекомендується уважно вивчити кредитний договір на наявність прихованих комісій та додаткових платежів. Особливо це актуально, якщо ви оформлюєте позику у маловідомому банку чи небанківській кредитній організації.

Де можна отримати кредит онлайн під 0%

Взяти кредит під 0% можна як у банку, так і в мікрофінансових організаціях (МФО). Але важливо пам'ятати, що процес оформлення позики в банку вимагає більше часу і сил, тому що вам доведеться зібрати значний пакет документів, надати контакти поручителів і підтвердити наявні доходи. Банки неохоче співпрацюють з особами, які не працевлаштовані офіційно. Інша справа кредит у МФО, який можна отримати, надавши мінімальний пакет документів та витративши мінімум часу на оформлення. На відміну від банків, мікрофінансові компанії менш вибагливі до позичальників та охоче співпрацюють з людьми, без офіційного працевлаштування, а також студентами та навіть особами, які перебувають у декретній відпустці. Єдина умова — наявність стабільного доходу, розмір якого дозволить своєчасно виконувати взяті на себе кредитні зобов'язання.

Щоб швидко підібрати та оформити мікрокредит без дзвінків через інтернет — скористайтесь сервісом Portmone, де зібрані лише найкращі пропозиції від перевірених банків та кредитних організацій України.

Взяти кредит без відсотків на Portmone

Процес підбору та оформлення термінової позики за допомогою Портмоне максимально простий та зрозумілий. Для цього потрібно:

 1. Перейти до розділу “Кредити” та вибрати “Оформити кредит”.
 2. Ознайомитись зі списком та умовами доступних кредитних пропозицій, обравши найвигідніше.
 3. Натиснути “Оформити” та почекати поки система перенаправить вас на сайт МФО, де необхідно зареєструватися або увійти до кабінету позичальника, ввести суму та термін, а також заповнити анкетні дані.
 4. Додати дані картки для отримання коштів та надіслати анкету на перевірку.
 5. У разі позитивної перевірки та схвалення заявки на кредит, залишиться лише підтвердити оформлення кредиту та почекати поки кошти будуть зараховані на банківську картку.

Зазвичай процес перевірки даних займає менше 15 хвилин. У низці організацій цей процес автоматизовано, що дозволяє проводити перевірку та надавати рішення за лічені хвилини.

Умови та вимоги для оформлення позики без відсотків

Скористатися пропозиціями МФО та взяти кредит на картку без відсотків може кожен бажаючий, що відповідає низці вимог:

 • вік — старше 18 років;
 • є громадянином України;
 • має дійсну прописку;
 • має стабільний прибуток.

Для подання заявки знадобиться паспорт (ID-картка), телефон та платіжна картка, яка обов'язково має бути видана на ім'я позичальника. Надання додаткових документів (наприклад, посвідчення водія) вітається, але не є обов'язковим.

Усереднені умови надання безвідсоткових кредитів в Україні мають такий вигляд:

 • сума кредитування — до 15000 грн;
 • термін — до 30 днів (деякі організації готові позичати гроші на 2 місяці та більше);
 • процентна ставка — 0,01%.

Якщо ви бачите, що якась організація готова видавати безвідсотковий кредит на рік, то найімовірніше пільгова ставка діятиме протягом короткого часу (наприклад, протягом першого місяця) або кредитор стягує додаткові комісії. Тому перед оформленням таких позик уважно ознайомтесь з умовами кредитного договору.

Чи можна взяти кредит під 0%, якщо вже брали кредит у МФО?

Якщо ви вже маєте відкритий безвідсотковий кредит в одній МФО, ніхто не зможе вам заборонити оформити новий кредит в іншій фінансовій організації. Але варто пам'ятати, що позичити гроші під 0% можна лише при оформленні першої позики, тому брати її потрібно в організації, послугами якої ви раніше не користувалися.

На сайті Портмоне ви можете швидко ознайомитися з доступними МФО, які готові позичати гроші, не стягуючи плати за користування запозиченими коштами.

Переваги кредитів онлайн під 0 відсотків

Безвідсоткові кредити від МФО мають низку переваг, завдяки яким вони здобули велику популярність серед українців:

 • просте та швидке оформлення, яке відбувається повністю онлайн;
 • для оформлення потрібен тільки паспорт та ІПН;
 • можливість користуватись кредитними коштами практично безкоштовно;
 • гроші виплачуються за кілька хвилин після оформлення кредиту;
 • можливість пролонгації позики у разі виникнення фінансових складностей;
 • позика надається без довідки про доходи, заставного майна та поручителів.

Якщо ви вирішили оформити позику — оцініть власні фінансові можливості і якщо є ризик того, що ви не матимете змогу повернути борг, від отримання кредиту краще відмовитись. Інакше ви можете зіпсувати кредитну історію та погіршити свій матеріальний стан.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна