Кредит на 2 місяці

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Переваги кредитування на 2 місяці

З розвитком фінансового ринку в Україні з'явилися мікрофінансові організації (МФО), які склали помітну конкуренцію банкам та іншим фінансовим організаціям — ломбардам, кредитним спілкам. МФО запропонували українцям можливість оформлення швидких короткострокових кредитів, які надавалися на строк до 14-30 днів. Сьогодні мікрокредитні організації вже дозволяють оформити онлайн кредит на два місяці і більше. До переваг мікропозик можна віднести:

 • повністю дистанційний формат оформлення;
 • можливість використання кредитних коштів на будь-які цілі, чи це лікування, ремонт автомобіля, купівля техніки або перший внесок на іпотеку;
 • відсутність необхідності підтверджувати доходи, надавати поручителів та заставне майно;
 • для оформлення потрібно мінімум документів - лише паспорт (ID-карта) та ІПН;
 • можливість пролонгації позики;
 • швидке зарахування коштів на картку;
 • надання практично безвідсоткового кредиту — процентна ставка може становити лише 0,01%.

Крім того, МФО висувають до позичальників менше вимог, що дозволяє гарантувати високий відсоток схвалення заявок, який у деяких організаціях перевищує 90-95%.

Як взяти позику на два місяці в Україні

Існує безліч способів підбору та оформлення мікропозики в Україні, але найпростіший та найзручніший пропонує компанія Portmone. Щоб взяти позику на два місяці, дотримуйтесь наступного алгоритму дій:

 1. Перейдіть на сайт portmone.com.ua або скористайтесь мобільним додатком Портмоне.
 2. Виберіть розділ “Кредити” та виберіть “Оформити кредит”.
 3. Ознайомтеся зі списком доступних МФО та умовами надання позик на 60 днів. Виберіть найвигідніші умови запозичення та натисніть “Оформити”.
 4. Дочекайтеся, доки система відкриє сайт кредитної організації, де вам потрібно зареєструватися або авторизуватися. Після цього вкажіть бажані параметри позики (термін та суму кредиту), заповніть анкету (вкажіть вашу персональну та контактну інформацію) та надішліть її на перевірку.
 5. У разі позитивної перевірки — отримайте гроші на карту.

Звертаємо увагу, що багато кредитних організацій готові надавати першу позику новим користувачам практично без відсотків. Часто процентна ставка становить лише 0,01% на день, замість стандартних 1-2,5% на день.

Час розгляду заявки при першому зверненні зазвичай не перевищує 25-30 хвилин, а за повторного становить менше 10 хвилин. Виплата коштів відбувається протягом кількох хвилин після підписання кредитного договору, причому деякі компанії видають позики навіть уночі.

Оформляючи позику через Портмоне, ви точно не зіткнетеся з шахраями, тому що на сайті представлені лише перевірені кредитні організації, що працюють у рамках чинного законодавства України.

Умови повернення

Оформивши стандартний кредит або на 2 місяці без відсотків, не забувайте його своєчасно погашати. Зазвичай МФО застосовують ануїтетну схему погашення, тобто платежі вносяться рівними частинами (наприклад, один чи два рази на місяць). Доступні способи погашення:

 • через сайт МФО;
 • через касу будь-якого банку;
 • за допомогою платіжних онлайн-сервісів.

Вносити кошти рекомендується за кілька днів до фактичної дати оплати, щоб кошти встигли надійти на рахунок кредитної організації. У разі прострочення кредитор нараховує штрафні санкції, розмір та порядок нарахування яких зазначено у кредитному договорі.

Якщо у вас виникли непередбачені фінансові складнощі, що не дозволяють повернути позику в обумовлені терміни, скористайтесь послугою пролонгації, яка є практично в кожній МФО.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна