Кредит до зарплати

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Кредит до зарплати у МФО

Давно минули часи, коли єдиним способом оформити швидкий кредит до зарплати було звернення до банку. Сьогодні будь-який бажаючий може зайняти гроші до ЗП у мікрофінансових організаціях (МФО), які набирають все більшої популярності серед українського населення. Це пов'язано з тим, що МФО мають безліч переваг перед класичними банківськими позиками:

 • весь процес отримання позики відбувається онлайн та забирає мінімум часу;
 • щоб надіслати заявку на термінову позику, не потрібно шукати поручителів, надавати довідку про доходи та залишати заставу;
 • скористатися послугами кредитних організацій можна цілодобово у будь-який день тижня;
 • більшість МФО приймає рішення автоматично, що виключає людський фактор;
 • до позичальників висувається мінімум вимог, що дозволяє гарантувати високий відсоток схвалення заявок (деякі організації взагалі обіцяють позику кожному — без відмови).

Ще одна особливість мікропозик — можливість отримання першого кредиту на особливих умовах — під 0,01%. Таким чином, МФО знайомлять клієнтів зі своїм сервісом, а позичальники отримують можливість вирішити свої фінансові питання без будь-якого ризику для свого гаманця.

Як вибрати МФО

На українському ринку представлена велика кількість мікрокредитних організацій, але далеко не всі надають можливість оформити позику до зарплати на прозорих умовах. Тому при виборі кредитної організації необхідно:

 • Уважно вивчити приклад кредитного договору.

Це необхідно, щоб отримати інформацію про процентні ставки, а також штрафні санкції, які будуть застосовані у разі несвоєчасної оплати кредиту. Також у кредитному договорі можна знайти приховані комісії та додаткові платежі, інформацію про які нечесні кредитори можуть замовчувати у рекламних оголошеннях.

 • Ознайомитись з доступними способами погашення.

Якщо цього не зробити, може виявитися так, що вносити платежі потрібно лише у представництві кредитної організації, яка може перебувати в іншому кінці міста. Тому краще позичати гроші в компаніях, які пропонують щонайменше кілька варіантів внесення коштів.

 • Вивчити репутацію та відгуки.

Це дозволить завчасно виявити можливі підводні камені, такі як відсутня чи некомпетентна служба підтримки, тривалий час прийняття рішень та виплати коштів, відсутність можливості пролонгації тощо.

Пошук та вивчення інформації потребує значних витрат за часом, але що робити, якщо вільного часу немає? Тоді на допомогу прийде онлайн сервіс Портмоне, що дозволяє підібрати і взяти швидку позику на карту або готівкою в кілька кліків.

Як взяти гроші до зарплати?

Щоб взяти кредит онлайн до зарплати за допомогою сервісу Portmone, необхідно виконати лише декілька дій:

 1. Перейдіть на сайт або увійдіть в мобільний додаток Портмоне.
 2. Увійдіть до категорії "Кредити" та виберіть "Оформити кредит".
 3. Ознайомтеся з доступними пропозиціями та оберіть те, що підходить саме вам. Натисніть кнопку "Оформити".
 4. Система направить вас на сайт обраної МФО, де потрібно створити або увійти до особистого кабінету, вказати суму та бажаний термін позики, заповнити невелику анкету та відправити її на перевірку.
 5. На завершальному етапі залишиться лише дочекатися позитивного рішення, підписати договір та отримати гроші.

При першому зверненні час розгляду становить близько 10-15 хвилин, а при повторному не більше 5 хвилин.

Використовуючи Портмоне, ви можете бути впевнені в благонадійності представлених на сайті мікрофінансових організацій. Співробітники сервісу постійно моніторять фінансовий ринок, щоб запропонувати вам найвигідніші кредитні пропозиції.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна