Кредит студентам

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Кредит студенту без відмови в Україні

Студенти та молоді люди часто стикаються з нестачею грошей, які необхідні не тільки для оплати навчання та купівлі підручників, але й для оплати проживання, купівлі продуктів та відпочинку. Добре, якщо можуть підстрахувати батьки, але що робити, якщо у них немає можливості допомогти? У такому разі можна спробувати оформити кредит студентам та вирішити свої фінансові питання самостійно. Отримати таку позику можна:

 • У банку, при цьому варто пам'ятати, що в більшості випадків банки не готові кредитувати непрацюючих студентів. Також скористатися їх послугами зможуть лише особи, які досягли 20-21 років.
 • У приватної особи, при цьому потрібно бути готовим до високих ставок, можливих погроз колекторів і відсутності можливості продовжити термін кредитування у разі виникнення фінансових труднощів.
 • У МФО — найоптимальніший спосіб, який дозволяє позичити гроші навіть безробітному студенту. Такі позики оформляються онлайн і для їх отримання достатньо мінімального пакета документів.

Ще одна перевага позик у МФО — швидкість виплат, що особливо важливо, якщо гроші необхідні терміново. У 95% випадків гроші зараховуються на картку позичальника миттєво, як тільки він отримає схвалення та підпише кредитний договір. У поодиноких випадках на це може знадобитися більше часу. Наприклад, коли заявка подається вночі.

Як правильно підібрати кредит студенту онлайн

Будучи студентом, часом важко планувати власні фінанси, тож до процесу вибору кредитора та кредитної програми потрібно підходити відповідально. В іншому випадку велика ймовірність не тільки зіпсувати свою кредитну історію, але ще більше погіршити матеріальне становище. Тому перш ніж взяти кредит для студентів, необхідно звернути увагу на наступні моменти:

 • Відсоткова ставка — краще брати мікропозику у тій організації, яка пропонує меншу відсоткову ставку.
 • Можливість пролонгації — буде актуальним у випадку, якщо студент тимчасово залишиться без роботи або підробітку.
 • Наявність прихованих платежів. Для цього необхідно уважно ознайомитись з прикладом договору кредитування, який в обов'язковому порядку представлений на сайті кожної МФО.

Щоб процес підбору був максимально простим і швидким, можна скористатися онлайн-сервісом Portmone.

Переваги студентського кредиту

Основні переваги кредитів для студентів:

 • Швидке оформлення.

Весь процес відбувається онлайн та займає менше 30 хвилин, включаючи час на зарахування коштів на картку.

 • Мінімум вимог.

Щоб подати заявку не потрібно підтверджувати доходи, шукати поручителів та залишати заставу — достатньо мати паспорт, ІПН, телефон та платіжну картку. Позика може бути надана навіть безробітному, за умови наявності стабільного доходу (наприклад, стипендія, соціальні виплати, допомога по безробіттю тощо)

 • Зручний формат одержання коштів.

Кредит видається на карту позичальника, але на ринку також представлені компанії, які готові надавати позику готівкою.

 • Високий відсоток схвалення.

МФО заявляють, що готові надавати позики без відмови, і це практично так і є. Відсоток схвалення у деяких кредитних організаціях сягає 95% і більше.

 • Можливість пролонгації.

У разі непередбачених фінансових труднощів можна скористатися послугою пролонгації та відстрочити дату повернення основного боргу, сплативши лише відсотки за дні фактичного користування кредитом.

Багато фінансових компаній готові видавати перший мікрокредит на спеціальних умовах, а саме під 0,01% на день.

Що потрібно для оформлення

Щоб подати запит на отримання позики, позичальник повинен мати:

 • паспорт (ID-карту);
 • ідентифікаційний номер (ІПН);
 • мобільний телефон;
 • платіжну картку, видану з ім'ям позичальника.

Крім того, потенційний позичальник повинен мати українське громадянство, зареєстроване місце проживання та постійний дохід.

У процесі оформлення потрібно буде заповнити анкету, в якій надати свою персональну та контактну інформацію.

Отримати кредит для студентів на Portmone.com.ua

Щоб отримати позику студенту через Портмоне, необхідно виконати низку простих дій:

 1. Перебуваючи у каталозі послуг перейти до розділу “Кредити”, а потім вибрати “Оформити кредит”.
 2. Ознайомитись зі списком кредитних пропозицій від різних МФО та обрати найбільш підходяще.
 3. Натиснути "Оформити" і почекати, поки система перенаправить на сайт обраної кредитної організації.
 4. Далі залишиться лише зареєструватися на сайті кредитора, вказати необхідну суму та бажаний термін, заповнити анкету та надіслати її на перевірку.
 5. Після отримання позитивної відповіді, потрібно погодитись з умовами надання позики та дочекатися зарахування коштів на картку.

Процес перевірки у більшості МФО автоматизований і займає менше 5 хвилин. У поодиноких випадках на перевірку може знадобитися більше часу, при цьому вам можуть зателефонувати, щоб поставити декілька запитань.

Оформляючи кредит через Portmone, ви можете бути впевнені у надійності представлених на сайті кредитних організацій. Більше того, сервіс дозволяє погасити кредит, оплатити комуналку та здійснити оплату тисячі інших сервісів та послуг.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна