Кредит для пенсіонерів

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Чи можливо взяти кредит пенсіонеру

Ще якихось 10 років тому пенсіонеру, який отримав відмову в банку, залишалося лише звертатися за матеріальною допомогою до родичів чи друзів. Але з розвитком фінансового ринку кредити онлайн для пенсіонерів стали пропонувати мікрофінансові організації (МФО). На відміну від банків, які охоче видавали позики лише працюючим пенсіонерам, МФО без проблем надавало кредити особам, доход яких складався виключно з пенсії. Крім того, мікрофінансові компанії пропонують низку додаткових переваг:

 • весь процес оформлення відбувається онлайн;
 • видача кредитних коштів здійснюється на картку протягом кількох хвилин після підписання договору;
 • позики видаються без поручителів та застави;
 • немає необхідності підтверджувати дохід;
 • у разі виникнення фінансових проблем є можливість пролонгації;
 • видача кредитів майже без відмови, що з мінімальними вимогами до позичальникам;
 • широкий вибір способів погашення.

Щоб підібрати кредит, можна самостійно вивчити пропозиції всіх МФО України або скористатися сервісом Portmone, де представлені тільки надійні та перевірені кредитори.

До якого віку дають кредит пенсіонерам

У той час, як банки готові позичати гроші особам віком від 18 до 65 років, мікрофінансові організації без проблем видають термінові мікропозики до 75 років. Для цього необхідно мати:

 • паспорт (ID-картку);
 • ідентифікаційний номер;
 • мобільний;
 • банківську картку.

Банківська карта обов'язково має належати позичальнику, інакше у наданні мікрокредиту буде відмовлено.

Відсоткова ставка за кредитом може коливатись у межах 1-2,5%, при цьому багато МФО дозволяють взяти першу позику пенсіонеру практично без відсотків — під 0,01%.

Які види кредитування доступні пенсіонерам

Пенсіонерам в Україні доступні такі види кредитних продуктів:

 • Персональні позики.

Можуть бути як забезпеченими, так і незабезпеченими. У випадку із забезпеченими позиками позичальник може розраховувати на суму до 100 000 грн, але лише за умови, що в його розпорядженні знаходиться ліквідний актив (наприклад, квартира або земельна ділянка). При оформленні незабезпечених кредитів пенсіонери об'єктивно можуть отримати суму від 5000 до 50000 грн.

 • Кредитні картки.

Зручний фінансовий інструмент, що дозволяє отримати відновлювальний кредитний ліміт. При цьому більшість банків мають у своєму арсеналі кредитні картки з кешбеком, що дозволяють зробити покупки ще вигіднішими.

 • Рефінансування.

Спеціальний кредитний продукт, призначений погашення вже наявних позик. Така позика зазвичай надається під вигідніший відсоток, ніж кредит, для погашення якого він оформлюються.

 • Швидкі короткострокові позики.

Такі позики надаються мікрофінансовими організаціями та дозволяють отримати суму від 500 до 15000 грн на строк від кількох днів до кількох місяців.

При виборі кредитного продукту для оформлення необхідно відштовхуватися від цілей, які ви збираєтеся вирішити з його допомогою. Якщо вам необхідний фінансовий інструмент для підстрахування, то ідеальним вибором стане кредитна картка, а якщо вам потрібно в найкоротший термін вирішити непередбачені фінансові труднощі, то найкращим рішенням буде терміновий кредит пенсіонеру без відмови.

Як отримати кредит пенсіонерам на Portmone

Існує безліч способів оформити грошовий кредит пенсіонеру, але найбільш швидкий та зручний пропонує компанія Портмоне. Для цього необхідно перейти на сайт portmone.com.ua або увійти до однойменного мобільного додатку та дотримуватися наступного алгоритму:

 1. Перейти до каталогу послуг та вибрати розділ "Кредити".
 2. Далі вибрати "Оформити кредит" та ознайомитися з доступними кредитними пропозиціями, вибравши найбільш вигідне.
 3. Натиснути "Оформити" і дочекатися поки система перенаправить вас на сайт обраної МФО, де потрібно буде зареєструватися або авторизуватися, вказати параметри кредиту та заповнити анкету.
 4. Далі потрібно надіслати анкету на перевірку.
 5. У разі позитивної відповіді залишиться лише погодитися з умовами надання мікропозики та дочекатися зарахування грошей на картку.

Зазвичай рішення приймається протягом 20-25 хвилин, але в окремих випадках це може знадобитися більше часу.

Після того, як кредит буде оформлений, вам залишиться тільки своєчасно вносити платежі. Якщо вносити кошти з простроченням, то кредитор буде змушений нарахувати штраф за кожен день прострочення та передати інформацію про пропуск платежів до Бюро кредитних історій, що негативно вплине на ваш кредитний рейтинг та ускладнить отримання нових позик у майбутньому.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна