Кредит без ідентифікаційного коду

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Чи можна взяти кредит без ІПН в Україні?

Якщо ви зіткнулися з фінансовими труднощами і терміново потребуєте кредит, його завжди можна оформити в банку. Для цього потрібно мати оригінал паспорта та індивідуального податкового номеру (ІПН), які необхідні для ідентифікації та перевірки платіжної дисципліни позичальника. Але що робити, якщо з релігійних причин у вас немає ІПН? У такому разі, звичайно, можна спробувати пошукати банк, який погодиться надати вам позику без ідентифікаційного коду. При цьому вас обов'язково попросять надати довідку з місця роботи, контакти співробітників та поручителів. Але, як показує практика, навіть, виконавши всі вимоги, відсоток схвалення таких кредитів у банках мінімальний. Інша справа мікрофінансові організації (МФО), що висувають мінімум вимог до позичальників і дозволяють взяти кредит без ІПН. Процес оформлення такої позики не тільки максимально простий і зрозумілий, але й повністю відбувається онлайн. Це дозволяє заощаджувати ваш час та надає можливість отримання кредиту з будь-якої точки України.

Як отримати мікропозику без ідентифікаційного коду

Щоб подати заявку на мікропозику без ІПН, позичальник повинен відповідати таким вимогам:

 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність українського громадянства;
 • наявність зареєстрованого місця проживання.

На відміну від банківських установ, які охоче співпрацюють з офіційно працевлаштованими особами, кредит у МФО можуть оформити неофіційно працюючі громадяни, пенсіонери і навіть студенти. Єдина вимога — позичальник повинен отримувати стабільний дохід, розмір якого буде достатнім для обслуговування боргу.

Перше, що необхідно зробити перед оформленням кредиту — підібрати чесну та перевірену часом МФО. Для цього необхідно вивчити список доступних мікрофінансових організацій, ознайомитися з їхніми відгуками та умовами кредитування. Якщо вільного часу немає, можна полегшити завдання, скориставшись послугами сервісу Portmone, де зібрані лише найкращі кредитні організації України.

Визначившись із кредитором, необхідно переходити до етапу подання заявки на отримання кредиту. Для цього потрібно:

 • авторизуватися або увійти до особистого кабінету на сайті кредитної організації;
 • вказати бажані параметри позички - термін та суму;
 • заповнити невелику анкету, в якій надати свої персональні та контактні дані;
 • надіслати заявку на перевірку;
 • після отримання позитивного рішення, надати згоду на оформлення позики та отримати гроші на картку або готівкою.

Весь процес отримання позички зазвичай займає менше 25 хвилин, але в окремих випадках на це може знадобитись трохи більше часу. Наприклад, коли співробітнику кредитної організації потрібно зв'язатися з вами для уточнення деяких питань. Виплата коштів відбувається протягом 3 хвилин після підписання кредитного договору, після чого ви відразу можете ними користуватися.

Умови отримання кредиту

Швидкий кредит без ідентифікаційного коду онлайн надаються на наступних умовах:

 • сума запозичення — від 500 до 25000 грн;
 • термін — до 90 днів;
 • відсоткова ставка — від 1 до 2,5%.

Багато МФО пропонують спеціальні умови оформлення першої позики новими клієнтами, яка надається лише під 0,01%. Це робиться для того, щоб позичальник міг оцінити швидкість та зручність сервісу, без будь-якого ризику для свого бюджету.

Для оформлення кредиту позичальнику необхідно мати паспорт, мобільний телефон та банківську картку, видану на його ім'я. Також деякі кредитні організації можуть попросити надати додатковий документ, наприклад, водійське або пенсійне посвідчення.

Будь-які види кредитів на сервісі Portmone

Портмоне — зручний та функціональний сервіс, що дозволяє не тільки оплачувати різноманітні послуги та сервіси, але й оформити онлайн позику. Для цього потрібно:

 1. Відвідати сайт або скористатися мобільним додатком Portmone.
 2. Вибрати "Оформити кредит" у розділі "Кредити".
 3. Ознайомитись з доступними кредитними пропозиціями та вибрати найбільш вигідне. Натиснути "Оформити".
 4. Вказати бажану суму та термін кредитування, після чого заповнити анкету та надіслати її на перевірку.
 5. У разі позитивної перевірки – отримати гроші.

Використовуючи сервіс Portmone, ви можете швидко підібрати та оформити мікрокредит, а також позику для бізнесу та кредитну картку.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна