Кредит без довідки про доходи

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Чи можливо взяти кредит без довідки про доходи

Банки часто просять довідку про доходи у клієнтів, які звертаються за грошовими кредитами. Вона необхідна для того, щоб фінансова установа могла підтвердити факт отримання та розмір наявного доходу. Але що робити людям, які працюють неофіційно та отримують зарплату в конверті? У такій ситуації на допомогу прийдуть мікрофінансові організації (МФО), послугами яких щороку користуються мільйони українців. З їх допомогою можна взяти кредит без довідки про доходи в максимально короткі терміни і вам навіть не доведеться виходити з дому, тому що весь процес відбувається онлайн.

Як взяти позику без довідок

Щоб взяти позику готівкою без довідки у банку, необхідно надати паспорт та ідентифікаційний номер, а також підтвердити платоспроможність. Для цього можна надати витяг із карткового рахунку (якщо позичальник працює неофіційно, але отримує гроші на картку) або залишити заставу (автомобіль, земельну ділянку або депозитний рахунок). У цьому обов'язково наявність позитивної кредитної історії.

На відміну від банків, швидку позику без довідки про доходи до МФО можна оформити, маючи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • мобільний телефон;
  • банківську картку, видану з ім'ям позичальника.

Надавати додаткові документи не потрібно. Позичити гроші можуть не лише особи без кредитної історії, а й люди, які мали проблеми з погашенням позик у минулому.

Подаючи заявку на кредит у МФО, позичальник може розраховувати на суму до 30000 грн, отримати яку можна на строк до 90 днів. Щоправда такі умови часто діють лише для повторних клієнтів, тоді як максимальна сума позики і термін кредитування для нових клієнтів значно менші.

Кредитування без довідок для покупок

Якщо вам потрібні гроші на покупку електроніки, побутової техніки або меблів, такий кредит можна оформити практично в кожному великому офлайн або онлайн магазині. На відміну від грошової позики, для отримання товарного кредиту не потрібно надавати довідку про доходи, а відсоткова ставка за такими позиками помітно менша, що робить їх вигіднішими. При цьому окремі банки надають можливість купівлі необхідних товарів у розстрочку, переплата по якій становить лише 0,01% на рік.

Основні кроки для отримання кредиту на Portmone

Portmone — це універсальний онлайн сервіс, що дозволяє не тільки оплачувати тисячі послуг та сервісів, але й підібрати та оформити мікропозику. Щоб за його допомогою взяти гроші у борг, необхідно:

  1. Зайти на сайт portmone.com.ua або до мобільного додатку.
  2. Перейти до розділу "Кредити", де вибрати "Оформити кредит".
  3. Переглянути доступні кредитні пропозиції та вибрати найбільш підходяще. Натиснути "Оформити".
  4. Після того, як система відкриє сайт обраної кредитної організації, потрібно буде зареєструватися або увійти до персонального кабінету, якщо ви вже користувалися послугами обраної МФО.
  5. Вказати бажані параметри позики (термін, сума) та заповнити анкету, після чого надіслати її на перевірку.
  6. У разі позитивної перевірки залишиться лише погодитися з умовами надання позики та дочекатися зарахування грошових коштів на платіжну картку.

У більшості випадків рішення про можливість надання позики приймається протягом 20 хвилин після надсилання заявки на перевірку. У деяких МФО використовується повністю автоматизована система ухвалення рішень, що дозволяє надавати відповідь протягом 2 хвилин.

Оформлюючи кредит через Портмоне, ви можете бути впевнені, що не зіткнетеся з шахраями, оскільки сервіс співпрацює лише з перевіреними кредитними організаціями, що функціонують виключно у правовому полі українського законодавства.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна