Кредит через Банк ID

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Кредит через Банк Айді в Україні

З недавніх пір українці, які бажають оформити онлайн мікрокредит, отримали можливість авторизації на сайті мікрофінансової організації (МФО) через BankID. Це інноваційна технологія електронної ідентифікації громадян через банк, де вони обслуговуються. З її допомогою можна підтвердити свою особу під час авторизації на деяких онлайн-ресурсах або на замовлення електронних послуг у державних органах (наприклад, при замовленні довідок, виписок, оформленні соцвиплат).

Зараз Банк ІД використовується для верифікації лише кількома мікрофінансовими організаціями, але їх кількість продовжує зростати. Оформлюючи кредит онлайн на карту через BankID, ви не тільки спрощуєте, але й суттєво прискорюєте процес, тому що вам не потрібно самостійно вводити персональні дані (ПІБ, паспортні дані, ІПН, адресу тощо) — вони передаються автоматично. При цьому не варто перейматися безпекою даних, оскільки вони передаються в зашифрованому вигляді.

Переваги кредиту онлайн через ID Banking

Мільйони українців уже оцінили переваги, які надає використання Банк ІД. Ось основні з них:

 • не потрібно постійно вводити свої персональні дані, оскільки вони автоматично підтягуються з банку, де ви обслуговуєтеся;
 • економія часу — вам не потрібно встановлювати додатковий софт на свій пристрій та отримувати сертифікати цифрового підпису, достатньо просто авторизуватися в онлайн-банкінгу свого банку та надати доступ до перегляду інформації;
 • відсутність ризику введення некоректних даних, наприклад припустившись орфографічної помилки;
 • високий рівень безпеки зберігання та передачі інформації, завдяки використанню захищених протоколів та шифруванню даних;
 • простота використання — процес авторизації через BankID максимально простий і зрозумілий, і не потребує особливих знань та навичок.

Якщо ви бажаєте взяти кредит через Банк Айді, то за допомогою Портмоне ви можете швидко знайти МФО, які підтримують цю можливість, та подати заявку на отримання позики онлайн: без дзвінків, без фото та з поганою кредитною історією.

Взяти кредит через BankID на Portmone

Щоб оформити позику через Банк Айді за допомогою сервісу Portmone, дотримуйтесь такого алгоритму дій:

 1. Увійдіть у каталог послуг та перейдіть до розділу “Кредити”.
 2. Виберіть “Оформити кредит” та ознайомтеся зі списком доступних кредитних пропозицій.
 3. Виберіть найбільш вигідні умови та натисніть "Оформити", потім авторизуйтесь або зареєструйтесь на сайті МФО, куди вас автоматично перенаправить система.
 4. Введіть бажану суму, термін і заповніть заявку на отримання позики (частина інформації підтягується автоматично, вам лише залишиться дозаповнити дані, що відсутні).
 5. Надішліть заявку на перевірку.
 6. Після схвалення заявки вам залишиться лише погодитись з умовами надання позикових коштів та отримати їх на банківську картку.

Звертаємо увагу, що картка для зарахування грошей обов'язково має належати клієнту, на якого оформляється позика. В іншому випадку кредитор може відмовити у наданні кредиту.

Процес прийняття рішення по заявці зазвичай не перевищує 25 хвилин, а в деяких МФО відповідь надається практично моментально. Зарахування грошей на картку відбувається в день звернення за умови, що заявка була направлена в робочий час.

Умови отримання кредиту онлайн через Банк Айді

Умови надання онлайн-кредитів через BankID у різних кредитних організаціях можуть відрізнятися. Але здебільшого вони мають такий вигляд:

 • сума позики — від 500 до 6000 грн при першому обігу та до 30000 грн - при повторному;
 • терміни кредитування — до 60 днів;
 • відсоткова ставка — до 2,5% на день;
 • отримання позики — на карту або готівкою.

Більшість МФО України дозволяють новим клієнтам оформити першу позику на спеціальних умовах — 0,01% на день. Це робиться, щоб позичальник міг без будь-якого ризику для свого гаманця протестувати сервіс і переконатися у простоті та зручності онлайн мікропозик.

Скористатися послугами фінансових організацій може будь-який бажаючий, який задовольняє низку вимог:

 • вік — не менше 18 років;
 • наявність українського громадянства та дійсної прописки;
 • наявність місця роботи чи іншого стабільного джерела доходу (наприклад, пенсія чи стипендія).

Для оформлення позички необхідна наявність паспорта та ІПН, мобільного телефону та банківської картки. За умови авторизації через Банк ІД вам не потрібно надавати фото документів, оскільки вони раніше вже були верифіковані вашим банком.

Незважаючи на те, що МФО обіцяють позитивне рішення щодо 9 із 10 заявок, у ряді випадків вам можуть відмовити у наданні позики. Найчастіше це відбувається через надання недостовірної інформації про себе та наявні доходи, наявність негативної кредитної історії та недостатнього для обслуговування боргу рівня доходу. Також вам не дадуть новий кредит, якщо на момент подання заявки, у вас вже є активна позика у обраній кредитній організації.

Використовуючи сервіс Portmone ви можете не тільки підібрати та оформити онлайн мікропозику, але й буквально в два кліки сплатити тисячі послуг та сервісів.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна