Кредит на 30000 грн

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Чи можливо взяти кредит на 30 000 грн в Україні?

Донедавна, якщо вам був необхідний кредит на 30000 гривень, доводилося звертатися до банку. Для цього потрібно було збирати значний список документів, надавати контакти родичів та колег, а також підтверджувати наявні доходи. Але навіть це не гарантувало отримання позики. На щастя, розвиток фінансового ринку призвів до появи мікрокредитних організацій (МФО), які запропонували українцям простий та зручний спосіб кредитування — швидкі онлайн-кредити. З їх допомогою можна в максимально короткі терміни вирішувати фінансові питання, не виходячи з дому.

Позика на 30000 — умови отримання

Щоб подати заявку на онлайн кредит у МФО, потенційний позичальник повинен відповідати низці вимог:

  • вік від 18 до 65 років;
  • наявність українського громадянства та зареєстрованого місця проживання;
  • отримання стабільного доходу.

При цьому мікрокредитні організації співпрацюють не лише з офіційно працевлаштованими позичальниками, а й з пенсіонерами, студентами, домогосподарками та особами без офіційного місця роботи. Єдина умова — наявного доходу має бути достатньо для обслуговування позики.

Клієнти МФО можуть розраховувати на суму до 30 тисяч гривень, які можна позичити на термін до 90 днів. Щоправда, при першому зверненні максимальна сума позики та термін кредитування може бути на порядок меншим. Стандартна відсоткова ставка — 1-2,5% на день, але більшість фінансових компаній дозволяє оформити першу позику практично без відсотків — під 0,01%.

Однією з ключових особливостей кредитів у МФО є те, що вони готові надавати позики практично без відмови. Багато компаній навіть мають спеціальні кредитні продукти для позичальників з поганою кредитною історією, що дозволяють не тільки отримати бажану позику, а й виправити свій кредитний рейтинг.

Як взяти 30000 гривень у кредит на Портмоне

Якщо ви не бажаєте витрачати час на самостійний пошук МФО, можна скористатися сервісом від Portmone, де представлені лише найкращі кредитні пропозиції від топових МФО України.

Щоб взяти позику 30000 на карту без відмови через Портмоне, достатньо виконати лише декілька дій:

  1. Перейдіть на сайт portmone.com.ua або скористайтесь мобільним додатком.
  2. Виберіть розділ “Кредити” та виберіть “Оформити кредит”.
  3. Вивчіть список доступних МФО та їх умови, після чого виберіть найкращу пропозицію. Натисніть "Оформити".
  4. Після того, як система перенаправить вас на сайт обраної МФО, необхідно зареєструватися або увійти до особистого кабінету, вибрати бажані параметри позики та заповнити анкету, після чого відправити її на перевірку.
  5. Отримавши позитивне рішення, залишиться лише погодитись з умовами надання позики та дочекатися зарахування грошей на картку.

Весь процес оформлення кредиту займає не більше 25 хвилин, що дозволяє оперативно вирішити фінансові питання. Але варто пам'ятати, що, оформлюючи кредит, його потрібно своєчасно погашати. Інакше можна не лише потрапити на значні штрафи, а й довести справу до суду.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна