Ми не рекомендуємо реєстацію з email-ом, що було створено на таких сервісах як: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua, yandex.ru, , оскільки вони офіційно заблоковані на території України. Радимо використати email, який був зареєстрований на одному з наступних сервісів: gmail.com, yahoo.com, ukr.net, outlook.com

КП "Житомиртеплокомуненерго" ЖМР в Житомирі

Це Ваш необов’язковий коментар до цих рахунків. Наприклад: "Моя квартира", "Квартира батьків", "Квартира тещі". Дуже зручно, якщо Ви будете оплачувати декілька рахунків від однієї компанії.

Комісія 1.5%, не менше 3 грн

Без комісії в межах тарифу «Місяць»

Втомилися від паперових квитанцій? Отримуйте електронні рахунки, передавайте показання лічильників та зберігайте квитанції про оплату в особистому кабінеті користувача. Створити особистий кабінет >>

Portmone.com - національний платіжний сервіс, за допомогою якого можна легко і просто оплатити Коменерго в Житомирі. Для цього не потрібно витрачати час на пошук платіжного терміналу або шукати найближчий центр обслуговування, так як будь-які операції з системою здійснюються в режимі онлайн. Все що для цього потрібно - наявність банківської картки і доступ в Інтернет.

Щоб користуватися всіма основними можливостями сервісу не потрібно реєструватися. Однак, зареєструвавшись, користувачі отримують ряд додаткових можливостей, серед яких:

 • збереження платіжних карт;
 • додавання гаманця Masterpass;
 • доступ до статистики;
 • підключення Автоплатеж;
 • настройка автоматичного прийому рахунків;
 • участь в різних акціях і промо-активностях.

Зареєстровані користувачі також можуть підключити спеціальний тарифний план "Місяць" і економити на оплаті комісії.

Як заплатити за комуналку онлайн?

Щоб заплатити за комунальні послуги Житомира, будь то опалення, світло або вода, потрібно виконати всього декілька дій. Давайте розглянемо їх на прикладі оплати Коменерго-Житомир:

 1. заходимо на сайт portmone.com і переходимо в каталог послуг;
 2. вибираємо розділ "Комунальні послуги" і свій регіон;
 3. знаходимо потрібну компанію;
 4. вказуємо № особового рахунку;
 5. вводимо платіжні дані і суму оплати;
 6. підтверджуємо платіж.

Важлива умова: на платіжній картці не повинно бути обмежень для оплати в Інтернеті, а зазначений в ході оплати email - дійсним, так як на нього буде відправлено електронна квитанція.

Аналогічним способом можна оплатити Житомиргаз збут, Житомирводоканал і послуги інших комунальних підприємств міста.