Кредит безробітним

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Чи можливо взяти кредит безробітному в Україні

За різними даними, кількість безробітних в Україні становить близько 3 мільйонів людей. При цьому більшість із них працює неофіційно та має стабільний дохід, отримуючи зарплату "у конверті". Але коли такі люди звертаються за кредитом до банку, то отримують відмову, оскільки фінансова установа не може підтвердити наявні доходи. Але що робити, якщо офіційно безробітній людині терміново потрібні гроші? Вихід є — оформити онлайн кредит для безробітного в одній із мікрофінансових організацій (МФО) України, які набирають дедалі більшої популярності серед українців.

Кредит без роботи у МФО

Концепцію мікрокредитування було створено професором економічних наук Мухаммедом Юнусом у 70-х роках минулого століття. У процесі боротьби з голодом у своїй країні (Бангладеш) їм було виявлено, що навіть мінімальна сума позики може відіграти ключову роль у виживанні людей з низьким доходом. Свій перший кредит він видав із особистої кишені, оскільки банки виявилися незацікавленими у наданні позичок для бідного населення та дрібних підприємців.

В Україні мікрофінансові організації з'явилися наприкінці 2010 року, запропонувавши українцям миттєві кредити на карту, які припали до душі українському споживачеві. На відміну від банківських позик, швидкі кредити МФО мають низку переваг:

 • процес оформлення позики відбувається повністю у дистанційному форматі, тому подати заявку можна з будь-якої точки України;
 • багато МФО надають позики цілодобово, що дозволяє вирішувати фінансові питання у будь-який час;
 • можливість пролонгації, що є актуальним для людей, яким, наприклад, затримали виплату соціальної допомоги;
 • отримати позику можуть навіть люди без роботи, але за умови наявності стабільного доходу (пенсія, стипендія тощо);
 • видача кредиту лише за паспортом та ІПН, без необхідності надавати поручителів та предмет застави;
 • високий відсоток схвалення (деякі МФО обіцяють видачу без відмови кожному позичальнику);
 • онлайн позику безробітному видається протягом 25-30 хвилин, навіть якщо ви звернулися за кредитом уперше;
 • позичити гроші у МФО можуть навіть люди з поганою кредитною історією;
 • можливість отримання позики на картку або готівкою за умови, що у вашому місті є представництво або партнер кредитної організації.

Ще одна важлива перевага — простота оформлення.

Які документи потрібні для позики безробітному

Щоб подати заявку на отримання позички, достатньо мати ноутбук чи смартфон, а також банківську картку для зарахування коштів. З документів знадобиться:

 • паспорт (ID карта);
 • ідентифікаційний номер (ІПН).

Надання додаткових документів, наприклад пенсійного або посвідчення водія, здійснюється за бажанням. При цьому варто пам'ятати, чим більше документів буде надано позичальником, тим вищий шанс на схвалення кредиту. Це особливо актуально для людей, які раніше мали проблеми з погашенням позик в інших фінансових організаціях.

На яких умовах видають такі кредити

Кредити без роботи можна оформити за таких умов:

 • термін кредитування — від 1 до 90 днів;
 • відсоткова ставка — до 2,5% на день;
 • сума позики — від 500 до 25000 грн.

При цьому 90% представлених в Україні МФО готові надавати першу позику для нових клієнтів на спеціальних умовах — під 0,01%. Таким чином позичальник може переконатися у зручності та швидкості оформлення мікропозики, не ризикуючи своїм сімейним бюджетом.

Час розгляду заявок від нових клієнтів зазвичай становить до 25 хвилин, тоді як повторні позичальники можуть отримати рішення майже миттєво.

Як взяти позику використовуючи сервіс Portmone.com.ua

Українцям доступний широкий вибір способів оформлення мікропозик, але найзручніший надає сервіс Portmone. Для цього потрібно:

 1. Увійти до каталогу доступних послуг та вибрати "Кредити".
 2. Вибрати "Оформити кредит", після чого ознайомитися з переліком МФО та вибрати найбільш підходящу.
 3. Натиснути "Оформити" і почекати, поки система перенаправить вас на сайт кредитора, де потрібно буде створити або увійти в особистий кабінет.

Далі вам залишиться лише вказати бажані параметри позики, заповнити анкету та надіслати її на перевірку. Після отримання позитивної відповіді потрібно підписати кредитний договір і дочекатися зарахування грошей на картку.

На сайті Портмоне зібрані кредитні пропозиції від найкращих МФО України, тому ви можете не переживати, що зіткнетеся з шахраями.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна