Кредит без застави

Підпишіться на оновлення!

Війна внесла свої корективи в роботу ринку фінансової допомоги. Наразі більшість компаній призупинили свою діяльність. Ті, що продовжують роботу відображені на цій сторінці. Будь ласка, вкажіть свої контактні дані і ми обов'язково сповістимо вас, коли ринок запрацює повноцінно.

Надішліть свою заявку до 3 компаній та підвищте ймовірність отримати кредит до 98%

Наприклад, в CreditKasa, Качай Гроші та Credit7

Готово!

Ви підписалися на оновлення з мікрокредитування. На вашу пошту ми будемо надсилати нові пропозиції. Якщо ви захочете відписатися, можете це зробити всередині листа.

Беззаставний кредит — опис

Беззаставний кредит — один із різновидів споживчого кредитування, що дозволяє позичити гроші, не надаючи об'єкту застави для повернення боргу. Рішення про видачу таких кредитів приймається виключно на основі ділової репутації потенційного позичальника, тому відсоткові ставки по ним на порядок вищі, ніж у позиках із забезпеченням.

Оформити кредит без застави можна не лише в банках, а й у МФО, які набирають все більшої популярності серед українців. І це не дивно, тому що для їх отримання не потрібно надавати довідку про доходи та поручителів, а весь процес відбувається онлайн.

Як вибрати МФО для кредиту без застави

Щоб не опинитися в борговій ямі, оформляти швидку мікропозику потрібно тільки в перевірених МФО, що добре зарекомендували себе та функціонують у рамках чинного законодавства. Для цього необхідно витратити час на:

 • пошук наданих в Україні кредитних організацій;
 • перевірку наявності всіх необхідних ліцензій та дозволів;
 • вивчення кредитних договорів на наявність прихованих комісій та порівняння умов надання позик, у тому числі розмір та порядок нарахування штрафів за прострочення;
 • ознайомлення з відгуками реальних клієнтів, що дозволить своєчасно виявити всі можливі "підводні камені".

Усе це потребує часу, якого може не виявитися. Допомогти в цій ситуації зможе сервіс Portmone, що дозволяє не тільки швидко підібрати, а й взяти беззаставний кредит для фізичних осіб онлайн. На сайті зібрані лише перевірені мікрокредитні організації, співпраця з якими не принесе “сюрпризів” у вигляді прихованих комісій та додаткових платежів.

Умови отримання беззаставної позики

Щоб подати заявку на отримання кредиту, позичальник повинен відповідати низці вимог:

 • бути старше 18 років (при цьому максимальний вік може досягати 70 років і більше);
 • мати українське громадянство;
 • мати зареєстроване місце проживання;
 • отримувати стабільний прибуток.

На відміну від банків, які віддають перевагу офіційно працевлаштованим позичальникам, позику в МФО можуть легко отримати неофіційно працевлаштовані громадяни, а також пенсіонери, студенти і домогосподарки.

Оформити мікропозику можна на суму від 500 до 30000 грн, які надаються на термін до 90 днів, хоча деякі МФО готові запропонувати більші суми та довший термін кредитування. Але варто пам'ятати, що розраховувати на максимальну суму можуть лише повторні клієнти, тоді як для нових клієнтів максимальна сума позики не перевищує 10000 грн.

Щоб подати заявку на отримання кредиту, позичальник повинен мати паспорт або ID-картку, ідентифікаційний номер, мобільний телефон та банківську картку, яка обов'язково має бути видана на його ім'я.

Етапи отримання позики

Незалежно від того, в якій із МФО оформляється позика без застави, процедура оформлення складається з наступних етапів:

 1. Реєстрація чи авторизація на сайті МФО.
 2. Вибір параметрів кредиту — сума та термін запозичення.
 3. Заповнення анкети, в якій необхідно надати персональну та контактну інформацію.
 4. Надсилання анкети на перевірку та очікування рішення.
 5. У разі позитивної перевірки — отримання грошей на картку чи готівкою.

Весь процес оформлення позики займає не більше ніж 30 хвилин. Виплата коштів відбувається одразу після підписання кредитного договору.

Переваги сервісу Portmone

Скориставшись сервісом Портмоне, можна швидко підібрати та оформити беззаставний кредит, при цьому вам не обов'язково реєструватись у системі. Для цього необхідно:

 1. Перейти на сайт portmone.com.ua або скористатись мобільним додатком.
 2. Увійти до розділу “Кредити” та вибрати “Оформити кредит”.
 3. Ознайомитись зі списком доступних мікрофінансових організацій та вибрати ту, умови кредитування в якій вам підходять. Натиснути "Оформити".
 4. Після того, як сервіс відкриє сайт обраної МФО, необхідно зареєструватися або авторизуватися, ввести параметри бажаного кредиту та заповнити анкету, після чого надіслати її на перевірку.
 5. Після отримання позитивної відповіді потрібно буде підписати кредитний договір за допомогою СМС та дочекатися зарахування грошей на картку.

Звертаємо увагу, що сервіс Portmone дозволяє отримувати кешбек при оформленні кредитів в окремих МФО, зі списком яких можна ознайомитись у розділі “Кешбек”. Крім того, він дозволяє не лише отримати, а й погасити позику з мінімальною комісією.

Підписка на оновлення
Вкажіть свої дані для отримання актуальної інформації та вигідних пропозицій.

Контакти

Допомагаємо 24/7

Portmone.com
Portmone Business

Служба підтримки Portmone:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

Служба підтримки Portmone Business:

ic_email [email protected]

ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна